پیشنهاد ویژه :
خاک دیاتومه
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800780

سوالات متداول آبتین شیمیخدمات آبتین شیمی چیست ؟

آبتین شیمی با توجه به سیاست های تولید محتوا و کسب مشتری از طریق فضای مجازی قصد ایجاد ارتباط میان واردکنندگان – تولیدکنندگان گرامی و مصرف کنندگان عزیز دارد و در این زمینه پیشتاز است ، تیم بازرگانی آبتین شیمی البرز از سال 1382 تا کنون موفق به کسب نتایج مطلوب در زمینه مواد اولیه گردیده است و همکاری مستمری با بزرگترین تولیدکنندگان در ایران داشته که موجب حضور برند آبتین شیمی در عرصه های مختلف شده است .

 

محصولات آبتین شیمی از کجا تامین می شوند ؟

مواد مورد فروش قرارداده شده در آبتین شیمی اکثرا وارداتی هستند و به صورت مستقیم توسط تیم بازرگانی آبتین شیمی واردات می شوند ، محصولات تولید داخل توسط تیم ما نیز تامین می شوند .

 

ارسال محصولات از کدام استان انجام می شوند ؟

اکثر محصولات ما در انبار های تهران قراردارند اما ممکن است برخی از بار های خاص از انبار اصفهان نیز ارسال شوند که در صورت سفارش با مشتری عزیز هماهنگی های لازم انجام می شود .

 

نحوه پرداخت هزینه و سفارش به چه صورت است ؟

به منظور خرید از تیم بازرگانی آبتین شیمی پس از دریافت پیش فاکتور و پرداخت هزینه به صورت پایا – کارت به کارت به حساب مدیریت شرکت رسید مربوطه را به کارشناس فروش ما ارائه میدهید و همکاران ما پیگیری های لازم جهت بارگیری و ارسال بار را برای شما انجام میدهند .

 

نحوه اعتماد سازی و خرید ایمن از آبتین شیمی ؟

با توجه به اینکه جهت خرید محصولات ما به صورت غیر حضوری اقدام می نمایید قطعا برای اعتماد سازی نیاز به تعهدات خاصی است که ما این تعهدات را اعمال میکنیم !

وب سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و در سازمان ثبت مقررات خدمات رایانه ای جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است که موجب اعتماد کاربران و مشتریان عزیز در زمینه خرید اینترنتی می شود .

 

امکان خرید با چک یا دیگر شیوه های غیر نقدی مقدور است ؟

با توجه به تغییرات شدید بازار و وضعیت ارزی متاسفانه از ارائه محصولات و خدمات به صورت غیر نقدی معذور هستیم و ارائه کالا تنها در صورت پرداختی نقدی کل مبلغ پیش فاکتور انجام می شود .

 

اعتبار پیش فاکتور ما چقدر است ؟

اعتبار پیش فاکتور های صادر شده توسط اوپراتور های فروش تنها تا انتهای همان روز تا ساعت 6 عصر (پایان ساعت کاری اداری) اعتبار خواهد داشت و در صورت تایید نشدن پس از آن با قیمت های جدید برای شما پیش فاکتور صادر خواهد شد .

 

برگشت محصولات توسط ما در حالتی انجام می شود ؟

برگشت محصولات صرفا در صورتی انجام می شود که آنالیز محصول با محصول مطاقبت نداشته باشد و یا محصول ارسال شده به اشتباه بارگیری شده و محصول مورد نظر کاربر نباشد ! در این صورت بار به صورت کلی برگشت داده شده و مبلغ فاکتور به حساب مشتری گرامی بازگردانده می شود .

 

در صورت داشتن هرگونه سوال ، انتقاد و یا پیشنهاد میتوانید از طریق ایمیل Info@Abtinchem.com با ما در تماس باشید .

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی