× آبتین شیمی کاتالوگ محصولات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی مواد اولیه دارویی مواد اولیه غذایی مواد اولیه صنعتی سوالات متداول تماس با ما
021-284261
×

هر آنچه نیاز دارید جسستجو کنید ، اگر به نتیجه نرسیدید با ما تماس بگیرید .

سوالات متداول

خدمات آبتین شیمی چیست ؟

آبتین شیمی با توجه به سیاست های تولید محتوا و کسب مشتری از طریق فضای مجازی قصد ایجاد ارتباط میان واردکنندگان – تولیدکنندگان گرامی و مصرف کنندگان عزیز دارد و در این زمینه پیشتاز است ، تیم بازرگانی آبتین شیمی از سال 1382 تا کنون موفق به کسب نتایج مطلوب در زمینه مواد اولیه گردیده است و همکاری مستمری با بزرگترین تولیدکنندگان در ایران داشته که موجب حضور برند آبتین شیمی در عرصه های مختلف شده است .

 

محصولات آبتین شیمی از کجا تامین می شوند ؟

مواد مورد فروش قرارداده شده در آبتین شیمی اکثرا وارداتی هستند و به صورت مستقیم توسط تیم بازرگانی آبتین شیمی واردات می شوند ، محصولات تولید داخل توسط تیم ما نیز تامین می شوند .

 

ارسال محصولات از کدام استان انجام می شوند ؟

اکثر محصولات ما در انبار های تهران قراردارند اما ممکن است برخی از بار های خاص از انبار اصفهان یا شیراز نیز ارسال شوند که در صورت سفارش با مشتری عزیز هماهنگی های لازم انجام می شود .

 

نحوه پرداخت هزینه و سفارش به چه صورت است ؟

به منظور خرید از تیم بازرگانی آبتین شیمی پس از دریافت پیش فاکتور و پرداخت هزینه به صورت پایا – کارت به کارت به حساب مدیریت شرکت رسید مربوطه را به کارشناس فروش ما ارائه میدهید و همکاران ما پیگیری های لازم جهت بارگیری و ارسال بار را برای شما انجام میدهند .

 

نحوه اعتماد سازی و خرید ایمن از آبتین شیمی ؟

با توجه به اینکه جهت خرید محصولات ما به صورت غیر حضوری اقدام می نمایید قطعا برای اعتماد سازی نیاز به تعهدات خاصی است که ما این تعهدات را اعمال میکنیم !

وب سایت ما در سازمان ثبت مقررات خدمات رایانه ای جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است که موجب اعتماد کاربران و مشتریان عزیز در زمینه خرید اینترنتی می شود و همچنین سابقه چندین ساله در زمینه مواد اولیه و نام آبتین شیمی موجب اعتماد مشتریان محترم می شود .

سابقه همکاری متعدد با شرکت های تولیدی و بازرگانی مطرح در سراسر کشور از جمله شرکت گلرنگ ، لطیفه ، سینره ، تهران مو ، ژنوبایوتیک ، آرین گستر (تاژ) و … نیز در سابقه شرکت ما ثبت گردیده است.

به منظور خرید برای شما پیش فاکتور صادر می شود . بنابر سیاست های مدیریت مجوعه آبتین شیمی البرز ، از ارائه فاکتور های رسمی (دارای شماره ثبت ، شناسه ملی شرکت و … ) امتناع به عمل می آید ، به منظور دریافت فاکتور رسمی میتوانید پیش از خرید با همکاران ما در واحد فروش مذاکره داشته باشید !

 

 

امکان خرید با چک یا دیگر شیوه های غیر نقدی مقدور است ؟

با توجه به تغییرات شدید بازار و وضعیت ارزی متاسفانه از ارائه محصولات و خدمات به صورت غیر نقدی معذور هستیم و ارائه کالا تنها در صورت پرداختی نقدی کل مبلغ پیش فاکتور انجام می شود .

 

اعتبار پیش فاکتور ما چقدر است ؟

اعتبار پیش فاکتور های صادر شده توسط اوپراتور های فروش تنها تا انتهای همان روز تا ساعت 6 عصر (پایان ساعت کاری اداری) اعتبار خواهد داشت و در صورت تایید نشدن پس از آن با قیمت های جدید برای شما پیش فاکتور صادر خواهد شد .

 

برگشت محصولات توسط ما در حالتی انجام می شود ؟

برگشت محصولات صرفا در صورتی انجام می شود که آنالیز محصول با محصول مطاقبت نداشته باشد و یا محصول ارسال شده به اشتباه بارگیری شده و محصول مورد نظر کاربر نباشد ! در این صورت بار به صورت کلی برگشت داده شده و مبلغ فاکتور به حساب مشتری گرامی بازگردانده می شود .

محصولاتی که به صورت خرده (یک کیلوگرمی) خریداری می شوند تحت هیچ شرایطی عودت داده نمی شوند .

 

در صورت داشتن هرگونه سوال ، انتقاد و یا پیشنهاد میتوانید از طریق ایمیل Info@Abtinchem.com با ما در تماس باشید .