پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800790

سم طبیعیسم طبیعی چیست ؟

یکی از پر چالش ترین مشکلات امروزه انسان ها مقابله و مبارزه با حشرات موذی است که با پیشرفت تکنولوژی استفاده از مواد شیمیایی و تولید حشره کش های سمی این امکان برای انسان ها فراهم شده است ، با توجه به امکان خاصی که حشرات دارند و میتوانند به سموم عادت کنند باید هر دفعه نوع و عملکرد سم تغییر پیدا کند که این امر تبدیل به معظل بزرگی برای تولید کنندگان انواع سموم و حشره کش ها شده است که استفاده از سم طبیعی یکی از راه های خلاصی از حشرات است .

سموم طبیعی انواع مختلفی دارند و از راه های مختلف میتواند باعث افت سرعت رشد حشره و یا مرگ آن شود ، برخی از این حشره کش ها مانند تله های چسبناک عملکرده که بوی مطلوبی برای حشره ها دارد و آنهارا جذب می کند ! ریشه اصلی این سموم میتواند گیاهی و یا معدنی باشد که برای سلامت انسان هیچ گونه عیبی به همراه ندارد .

اگر دقیق تر بررسی کنیم به صورت کلی به دلیل اینکه حشره کش ها و سموم شیمیایی برای سلامت انسان و حتی محیط زیست بسیار خطر آفرین است و تجزیه آن در طبیعت تقریبا ربع قرن زمان نیاز دارد ، انسان ها روی به استفاده از حشره کش های طبیعی آورده اند .

سم طبیعی

سم طبیعی

برترین محصولی که میتوان به عنوان سم طبیعی برای جلوگیری از ساس ، کک ، مورچه ، سوسک و هر موجود کوچک و موذی استفاده کرد خاک دیاتومه است ، این خاک ریشه معدنی دارد و از جلبک های فسیل شده که به صورت پودر در آمده اند به دست می آید ! از نظر سلامت و مصرف این محصول میتوان گفت ایمن ترین حالت استفاده از سموم است زیرا میتوان آنرا به صورت خوراکی نیز مصرف کرد اما به دلیل وجود سیلیس زیاد تنها موجب مسمومیت می شود .

 

نحوه عمکلرد خاک دیاتومه :

این خاک باعث ایجاد زیر خراش هایی در بدن حشرات می شود و به دلیل وجود سیلیس موجب تخلیه آب و خون از بدن موجودات می شود ، از این طریق میتوان کل این حشرات را نابود کرد ! این حشرات این خاک را به همراه خود به پناه گاه می برند و در محل تخم ریزی نیز باعث از بین رفتن تخم های ساس ، مورچه ، کک ، سوسک و… می شود .

 

کاربرد ها :

به دلیل معدنی بود این خاک ، استفاده از آن در مکان هایی که امکان استفاده از سموم شیمیایی نیست بهترین گزینه است ، در اسطبل ها و گاوداری ها برای از بین بردن حشرات مضر میتوان از این خاک استفاده نمود که در صورت خورده شدن این سم توسط حیوان هیچ مشکلی برای آن پیش نمی آید .

در خانه هایی که دچار ساس زدگی شده اید و فرزندان کوچک دارید بهترین گزینه استفاده از این سم طبیعی است زیرا سموم شیمیایی میتواند بر روی هورمون های کودک شما از جمله هورمون رشد آن تاثیر منفی داشته باشد .

جهت خرید خاک دیاتومه اینجا کلیک کنید …

فروش این محصول :

این ماده کاملا وارداتی است و به همین دلیل دارای گواهی های مختلف است ، برای خرید این محصول میتوانید با شماره های موجود در سایت آبتین شیمی تماس حاصل فرمایید ! این سم در بسته بندی ها 1 کیلوگرمی الی 25 کیلوگرمی برای مصارف مختلف به همراه برگ آنالیز موجود است .

یک پاسخ به “سم طبیعی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی