021-28421745 دفتر تهران
031-33616360 دفتر اصفهان

سم طبیعی

سم طبیعی

سم طبیعی چیست ؟

یکی از پر چالش ترین مشکلات امروزه انسان ها مقابله و مبارزه با حشرات موذی است که با پیشرفت تکنولوژی استفاده از مواد شیمیایی و تولید حشره کش های سمی این امکان برای انسان ها فراهم شده است ، با توجه به امکان خاصی که حشرات دارند و میتوانند به سموم عادت کنند باید هر دفعه نوع و عملکرد سم تغییر پیدا کند که این امر تبدیل به معظل بزرگی برای تولید کنندگان انواع سموم و حشره کش ها شده است که استفاده از سم طبیعی یکی از راه های خلاصی از حشرات است .

سموم طبیعی انواع مختلفی دارند و از راه های مختلف میتواند باعث افت سرعت رشد حشره و یا مرگ آن شود ، برخی از این حشره کش ها مانند تله های چسبناک عملکرده که بوی مطلوبی برای حشره ها دارد و آنهارا جذب می کند ! ریشه اصلی این سموم میتواند گیاهی و یا معدنی باشد که برای سلامت انسان هیچ گونه عیبی به همراه ندارد .

اگر دقیق تر بررسی کنیم به صورت کلی به دلیل اینکه حشره کش ها و سموم شیمیایی برای سلامت انسان و حتی محیط زیست بسیار خطر آفرین است و تجزیه آن در طبیعت تقریبا ربع قرن زمان نیاز دارد ، انسان ها روی به استفاده از حشره کش های طبیعی آورده اند .

سم طبیعی

سم طبیعی

برترین محصولی که میتوان به عنوان سم طبیعی برای جلوگیری از ساس ، کک ، مورچه ، سوسک و هر موجود کوچک و موذی استفاده کرد خاک دیاتومه است ، این خاک ریشه معدنی دارد و از جلبک های فسیل شده که به صورت پودر در آمده اند به دست می آید ! از نظر سلامت و مصرف این محصول میتوان گفت ایمن ترین حالت استفاده از سموم است زیرا میتوان آنرا به صورت خوراکی نیز مصرف کرد اما به دلیل وجود سیلیس زیاد تنها موجب مسمومیت می شود .

 

نحوه عمکلرد خاک دیاتومه :

این خاک باعث ایجاد زیر خراش هایی در بدن حشرات می شود و به دلیل وجود سیلیس موجب تخلیه آب و خون از بدن موجودات می شود ، از این طریق میتوان کل این حشرات را نابود کرد ! این حشرات این خاک را به همراه خود به پناه گاه می برند و در محل تخم ریزی نیز باعث از بین رفتن تخم های ساس ، مورچه ، کک ، سوسک و… می شود .

 

کاربرد ها :

به دلیل معدنی بود این خاک ، استفاده از آن در مکان هایی که امکان استفاده از سموم شیمیایی نیست بهترین گزینه است ، در اسطبل ها و گاوداری ها برای از بین بردن حشرات مضر میتوان از این خاک استفاده نمود که در صورت خورده شدن این سم توسط حیوان هیچ مشکلی برای آن پیش نمی آید .

در خانه هایی که دچار ساس زدگی شده اید و فرزندان کوچک دارید بهترین گزینه استفاده از این سم طبیعی است زیرا سموم شیمیایی میتواند بر روی هورمون های کودک شما از جمله هورمون رشد آن تاثیر منفی داشته باشد .

جهت خرید خاک دیاتومه اینجا کلیک کنید …

فروش این محصول :

این ماده کاملا وارداتی است و به همین دلیل دارای گواهی های مختلف است ، برای خرید این محصول میتوانید با شماره های موجود در سایت آبتین شیمی تماس حاصل فرمایید ! این سم در بسته بندی ها 1 کیلوگرمی الی 25 کیلوگرمی برای مصارف مختلف به همراه برگ آنالیز موجود است .

× اطلاعیه : این اطلاعات در سایت آبتین شیمی صرفا مقاله جهت آشنایی با این محصول است و قابل سفارش و خرید نیست .
اروزیل آبتین شیمی

اروزیل

اروزیل چیست ؟ اروزیل یکی از بیشترین و در دسترس ترین منابعی که در پوسته زمین یافت می شود به نام سیلیلس یا سیلیسیم دی اکسید این ماده در اشکال متفاوتی وجود دارد که بارزترین آن کوارتز است . اروزیل همان سیلیس با نام علمی فوم سیلیس معروف است این محصول چگالی و حجم بالا بوده که با اضاف شدن مواد مورد نظر غلظت و حالت چسبندگی می شود . بیشترین کاربرد این اروزیل به عنوان مواد اولیه پر ک
پلی سوربات 80 آبتین شیمی

توئین 80

توئین 80 چیست؟ پلی سوربات ۸۰ (به انگلیسی: Polysorbate 80) یا توئین 80 با فرمول شیمیایی C64H124O26 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم 14773 است. که جرم مولی آن ۱۳۱۰ گرم بر مول می‌باشد. پلی سورباتها یا تویین ها یک دسته از امولسیفایرها هستند که به عنوان امولسیفایر دارای کاربرد غذایی و دارویی و بهداشتی می باشند. پلی سورباتها مایعاتی روغنی شکل هستند که از اتوکسیله شدن استرهای سوربیتان بد
سیلیکون دی اکساید دارویی آبتین شیمی

سیلیکون دی اکساید

سیلیکون دی اکساید چیست؟  سیلیکون دی اکساید که به عنوان سیلیکا شناخته می شود، یک جزء مهم شن و ماسه به حساب می آید ولی با این وجود، این ماده در اشکال گوناگون دیگری نیز یافت شده است. سیلیکون دی اکساید عمدتا در دو شکل بلورین و آمورف در طبیعت یافت میشود. سیلیکا جزیی از سنگ های قیمتی می باشد و بقایای این ترکیب در سنگ های آتشفشانی نیز یافت می شود. این ماده فراون ترین ترکیب سیلیک
استئارات منیزیم آبتین شیمی

منیزیم استئارات

منیزیم استئارات چیست؟ منیزیم استئارات با فرمول شیمیایی Mg(C۱۸H۳۵O۲)۲ در داروسازی و برخی از مواد خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده میشود. این محصول از دو ماده تشکیل شده است: یک چربی اشباع اسید استئاریک و منیزیم معدنی. اسید استئاریک در بسیاری از غذاها مانند: مرغ و تخم مرغ و پنیر و شکلات و گردو و…موجود است. از منیزیم اسئارات در صنعت دارو سازی در کپسول ها استفا
خاک دیاتومه هادسون کانادا آبتین شیمی

خاک دیاتومه

خاک دیاتومه چیست ؟ خاک دیاتومه یا خاک دیاتومیت محصولی کاملا طبیعی است که در گرید های مختلف خوراکی ، صنعتی موجود است و کارایی های متفاوتی دارد ، این خاک از بقایای فسیلی جلبک های دیاتوم ساخته شده است که در تصفیه روغن ها بیشترین استفاده را دارد تولید حشره کش ها ، استفاده در پوشش های لاستیکی و پلاستیکی ، استفاده به عنوان کاتالیزور و عایق حرارتی نیز برخی از کاربرد های این خاک طب

آبتین شیمی در شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید تا از تخفیفات و فرصت های طلایی بهره مند شوید.