پیشنهاد ویژه :
خاک پرلیت
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800780
ثعلب

ثعلب

درخواست پیش فاکتور / آنالیز

ثعلب چیست؟ 

ثعلب‌ گیاهی‌ چندساله و پایا است که برگ های‌ پهن و گل های‌ خوشه‌ای‌ دارد، برگهای‌ فوقانیش‌ معمولاً دارای‌ لکه‌ های قهوه‌ای‌ رنگ است‌ و برگهای‌ زیرینش به‌ نوک‌ باریک‌ و تیزی‌ منتهی‌ می‌شوند. گلهای ثعلب سفید یا صورتی‌ رنگ با خطوط‌ و نقاط ‌بنفش‌ یا ارغوانی‌ می باشند‌. طعم‌ آن‌ اندکی شیرین‌، لزج و تند است‌.  محل رویش ثعلب معمولا داخل باغ ها و بیشه ها می باشد و از اواخر فروردین تا اواخر خرداد گل دهی آن آغاز میشود. گلهای ثعلب آبی واژگون است. غده‌ ثعلب‌ معمولا در اوایل‌ تابستان‌ می‌رسد.

آرد ثَعلَب، آردی است که از ساییدن سیبک‌های (غده‌های ریشه) خشک شدهٔ گونه‌های مختلف گیاه ثعلبیان حاصل میشود. آرد ثعلب دارای یک ماده چندقندی نشاسته‌ مانند به نام باسورین است.

در گذشته گونه‌هایی از ثعلبیان مانند Orchis morio L. به عنوان دارو مورد استفاده قرار می گرفت که امروزه تلاش می‌کنند تا مواد دیگری را جایگزین آن کنند. غده‌های ریشه آن را جمع‌آوری و خشک می‌کردند، سپس آرد میکردند و از آن لعاب ثعلب درست می‌کردند. این لعاب (لیزاب) هیدرولیز شده و به مانوز و گلوکز تبدیل می‌شود و دارای ۳۰٪ نشاسته، آلبومین و قند است.

از دیگر محصولات ما نیز دیدن کنید:خرید خاک بنتونیت

کاربرد ثعلب:

مضرات ثعلب: 

 

خرید ثعلب :

جهت کسب اطلاع از قیمت ها و هم چنین چگونگی ثبت سفارش این محصول با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای خرید محصول ثعلب از طریق فرم استعلام قیمت اقدام کنید یا با تلفن 03195020085 تماس حاصل فرمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی