پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800790

اپلاسیون با صمغ عربیصمغ عربی چیست؟

صمغ عربی از تراوشات درختی از خانواده آکاسیا ها است که در کشورهای آفریقایی مانند نیجریه و سنگال و سودان و آفریقای جنوبی این درخت ر شد میکند و در جنوب ایران مخصوصا در بوشهر و کرمان به صورت خود رو این درخت رشد میکند.

صمغ عربی از لحاظ ظاهری گرانول های کرمی رنگ تا قهوه ای روشن است و در آب به صورت محلول است.هرچه رنگ صمغ تیره تر باشد از کیفیت پایین تری برخوردار است و هرچه زرد تر و روشن تر باشد مرغوب تر است. قطعات آن به شکل دانه های اشکی و یا تکه های کوچک است و اگر شکسته شود، مقطع آن درخشنده و مخطط با خطوط سفید می باشد و در آب کاملا حل می شود و محلول چسبناک ایجاد می کند.

اپلاسیون:

راه های مختلفی برای زدودن موهای زائد وجود دارد. اکثر خانم ها تایم رفتن و نوبت گرفتن از آرایشگاه را ندارند و یا تایم طولانی را باید منتظر نوبت و انجام اپلاسیون صرف کنند.

در این میان میتوان از موم های خانگی برای از بین بردن مو های زائد استفاده کرد. حتی میتوان در خانه به طور طبیعی موم را آماده کرد. اپلاسیون با موم عربی خواص زیادی دارد که در این مقاله به روش های اپلاسیون با موم عربی و خواص این موم می پردازیم.

ویژگی های موم عربی:

این موم بسیار چسبناک و چسبندگی کاملا طبیعی دارد. این موم شبیه کارامل یا عسل است. استفاده از این موم برای پوست بسیار مفید و پرخاصیت است و از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری میکند و در صورت رشد مجدد موهای زائد به صورت صاف و نرم و کم پشت رشد میکنند و علاوه بر آن شستن موم عربی از پوست بسیار آسان است.

مزایای استفاده از صمغ عربی:

  • به سادگی این صمغ را میتوان به موم تبدیل کرد و به راحتی استفاده کرد.
  • به دلیل طبیعی بودن این ماده از حساسیت های پوستی جلوگیری میشود.
  • برای اپلاسیون تمام نواحی بدن مانند: دست،پا ،صورت و یا حتی واژن مورد استفاده است.
  • در صورت استفاده مکرر از این ماده موهای زائد کم پشت و نرم تر و ظریف تر میشوند.
  • اپلاسیون با صمغ از لحاظ اقتصادی بسیار ارزان و سریع است.
  • در این روش اپیلاسیون ماندگاری بیشتر است و موهای زائد برای رشد مجدد زمانی بین 3 تا 8 هفته زمان میبرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی