نگهداری مواد آرایشیش

نگهداری لوازم آرایشی در یخچال

نام های دیگر این محصول :

نگهداری لوازم آرایشی در یخچال بسیاری از خانمها و بعضی اوقات حتی مردان نیز این کار را انجام می دهند  … لواز آرایش خود را در یخچال نگه می دارند! خوب واقعاً کشف جدیدی نیست. نگهداری لوازم آرایشی در یخچال شاید برای شما عادت بوده باشد ، زیرا یک مفهوم خاص وجود دارد که یخچال ها به حفظ کیفیت کالاها کمک می کند. اگر واقعاً از نظر لوازم آرایشی یا روش دیگر مورد استفاده قرار گیرد ، عمیق تر به آن نگاه خواهیم کرد.   همانطور که گفته می شود …
همین حالا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید آنالیز و اطلاعات فنی محصول

نگهداری لوازم آرایشی در یخچال

بسیاری از خانمها و بعضی اوقات حتی مردان نیز این کار را انجام می دهند  … لواز آرایش خود را در یخچال نگه می دارند! خوب واقعاً کشف جدیدی نیست. نگهداری لوازم آرایشی در یخچال شاید برای شما عادت بوده باشد ، زیرا یک مفهوم خاص وجود دارد که یخچال ها به حفظ کیفیت کالاها کمک می کند. اگر واقعاً از نظر لوازم آرایشی یا روش دیگر مورد استفاده قرار گیرد ، عمیق تر به آن نگاه خواهیم کرد.

 

همانطور که گفته می شود زیبایی طبیعی از درون به وجود می آید. با این حال ، برای کسانی که مایل به تقویت زیبایی آن هستند – محصولات خاصی وجود دارد که می توانند از پوست ، لب ها ، ناخن ها و موهای سالم و درخشان مراقبت کنند. امروزه قطعاً محصولات زیادی وجود دارد که می تواند پاسخگوی تمام نیازهای زیبایی شناختی شما و حتی برای ترساندن باشد. اما نگرانی اصلی این است که چگونه می توانید به درستی از این محصولات مراقبت کنید به گونه ای که از آنها بیشترین بهره را ببرید.

 

همه ما می دانیم که غذا مدت بیشتری در یخچال و فریزر نسبت به جای دیگر سالم میماند. این امر به این دلیل است که یک محیط عالی فرآیندهای شیمیایی را کند می کند. و بنابراین ، این سؤال پیش می آید: آیا این امر در مورد لوازم آرایشی نیز صادق است؟

 

اولا ، باید تصدیق کنیم که این روزها بیشتر محصولات صنعتی به گونه ای طراحی شده اند که نیازی به خنک نگه داشتن آنها نباشد. همه محصولات می توانند در مقابل دمای ذخیره سازی تا 40 درجه سانتیگراد مقاومت کنند. تولیدکنندگان خوشحال هستند که قبل از مراجعه به بازار – از جمله مواد انجماد و یخ زدگی مواد آرایشی – روند تست ثبات دما محصولات خود را طی کنند. با این وجود ، علی رغم داشتن ثبات دما مناسب ، گاهی اوقات رژ لب ها می توانند نرم شوند و در دماهای بالاتر ذوب شوند. امروزه بسیاری از افراد در واقع تصمیم می گیرند محصولات آرایشی خود را در یخچال خنک کنند.

محصولات آرایشی بهداشتی پوست(کرم ها ، سرم ها ، مرطوب کننده ها و لوسیون ها)

هنگامی که محصولات را روی پوست خود قرار می دهید ، آن را خنک کننده می دهد کرم های سرد به ویژه باعث افزایش گردش خون در پوست می شوند و به از بین بردن چرکی کمک می کنند. بنابراین دفعه بعد که یک شب دیر وقت داشتید ، حتماً یک کرم چشم را در یخچال نگهداری کرده اید تا یک وعده سریع صبح زود از بین برود!

هر چیزی که با مواد آلی ساخته شود باید در یخچال باشد. این شامل ماسک های صورت DIY ساخته شده از مواد تازه است. یکی دیگر از شاخص های عالی یخچال و فریزر این است که اگر محصول را خریداری کردید و در یخچال هم گذاشتید تاریخ انقضا را رعایت کنید و به درستی دور بیندازید. همانطور که گفته شد ، یخچال و فریزر برای مواد آرایشی ارگانیک می تواند باعث افزایش قدرت محصول شود. یخچال را بین 50 تا 60 درجه فارنهایت توصیه کنید.

نگهداری مواد آرایشیش

نگهداری مواد آرایشیش

یخچال کردن اکثر لوازم آرایشی مورد نیاز نیست ، مگر اینکه حاوی مواد غذایی یا مواد آلی باشد. با این حال ، کرم های صورت ، سرم های درمانی شبانه که در شیشه کهربا ، ماسک ها و ماسک های صفحه ای پوشانده شده اند ، همه از ذخیره سازی یخچال فواید دارند. با انجام این کار می توان عمر مفید آنها را طولانی تر کرد و همچنین تجربه کاربرد آن را به دلیل اثر جالب و خنک کننده درمانی افزایش داد. مثل همیشه ، قبل از ذخیره لوازم آرایشی خود ، تاریخ های انقضا را مرور کنید و حتماً آنها را از آفتاب دور نگه دارید زیرا این امر می تواند باعث کاهش اثربخشی آنها و یا خراب شدن آنها در کل شود.

سرد کردن کرم چشم و سرم به دلایل مختلف می تواند یک کار خوب باشد. اول ، خنک شدن کرم می تواند به افزایش ماندگاری خود کرم کمک کند و موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود و همچنین باعث افزایش اثر محصول می شود. دوم ، استفاده از کرم خنک دارای خاصیت خنک کننده بوده و رگ های خونی را محدود می کند ، باعث کاهش پف چشم و حلقه های تیره می شود. برای دستیابی به نتایج بهینه ، توصیه می کنیم این محصولات را در دمای 50 تا 60 درجه فارنهایت ذخیره کنید.

 

رژ لب

همیشه باید آن را در یخچال نگه دارید. اما ، اگر به طور تصادفی یک رژ لب را ذوب کردید ، چند دقیقه در یخچال به بازگرداندن آن به شکل طبیعی و قوام آن کمک می کند. به دلیل وجود موم های مختلف ازجمله موم زنبور عسل – بیزوکس ، کارنوباوکس و کاندلیلا وکس در رژلب سازگاری مطلوبی با سرما دارد .

کرم مرطوب کننده را کجا نگهداری کنیم

این محصول نیازی به نگهداری در یخچال ندارد اما به صورت کلی لازم است نحوه نگهداری آنرا از روی بروشور موجود در بسته بندی بخوانید .

 

محصولات ارگانیک و خانگی

در مورد مواد آرایشی خانگی ارگانیک یا طبیعی خانگی که اکثر آنها عاری از مواد نگهدارنده هستند ، برای تازه نگه داشتن محصولات ، یخچال و فریزر لازم است.

عطرها

نگهداری عطر مورد علاقه خود در یخچال نه تنها باعث ماندگاری بیشتر آن می شود بلکه در مقابل اکسیداسیون نیز محافظت می کند.

 

 

لوازم آرایش مایع

لوازم آرایشی مایع مانند ریمل ، خط چشم و پایه ، دارای تاریخ انقضا هستند و اغلب بعد از باز کردن آن ، خیلی سریع منقضی می شوند ، به این معنی که بیشتر این محصولات را جایگزین می کنید. به همین دلیل ، یخچال و فریزر کردن مایعات بسیار ایده آل است زیرا ممکن است ماندگاری محصولات آرایش مایع را افزایش دهد. هنگام ذخیره سازی ، شما از دامنه دمایی بین 50 تا 60 درجه فارنهایت می خواهید تا اطمینان حاصل شود که محصول آنقدر سرد نیست که باعث جداسازی و / یا سفت شدن مواد شود. با این وجود به تاریخ انقضا و همچنین رنگ و بافت آرایش دقت کافی داشته باشید تا در صورت نیاز جایگزین شوید.

 

 

ماسک های صورت و کرم های صورت

این کار کمی مشکل است زیرا به اینکه ماسک و کرم از چه چیزی تشکیل شده باشد ،بستگی دارد. برای ماسک ها و کرم هایی که از مواد غذایی یا مواد نگهدارنده تهیه شده اند (به عنوان مثال آووکادو) ، مطمئناً می خواهید آنها را یخچال کنید همانطور که می خواهید پس از باز کردن یا استفاده از آن ، هر ماده غذایی را بخورید. توصیه می کنیم که آنها در دمای 45 تا 60 درجه فارنهایت یخچال باشند. برای آن دسته از ماسک ها و کرم هایی که حاوی مواد غذایی یا مواد نگهدارنده نیستند ، دلیل خاصی برای یخچال کردن آنها وجود ندارد. با این حال ، فقط با سایر کرم های آرایشی ، سرد کردن آنها برای افزایش اثر یا ماندگاری محصول می تواند مفید باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برترین

محصولات

فنولیک رزین 1636 مالزی

فنولیک رزین

فنولیک رزین چیست فنولیک رزین، نوعی رزین سینتتیک است که از فنول و الدهید، معمولاً فرمالدهید، تولید می‌شود. این رزین‌ها بر اساس ساختار و خواص شیمیایی‌شان به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین مدل های مختلفی از این ماده در بازار وجود دارد که کاربرد های آن بسیار متفاوت است از جمله این رزین ها رزین فنولیک 1636 مالزی است که در صنایع رنگ سازی و به عنوان مواد اولیه چسب سازی بسیار پر کاربرد است و به عنوان تکیفایر در صنعت مورد …

اروزیل آبتین شیمی

اروزیل

اروزیل چیست اروزیل یکی از بیشترین و در دسترس ترین منابعی که در پوسته زمین یافت می شود به نام سیلیلس یا سیلیسیم دی اکسید این ماده در اشکال متفاوتی وجود دارد که بارزترین آن کوارتز است . سیلیکون دی اکساید یا اروزیل با نام علمی فوم سیلیس معروف است این محصول چگالی و حجم بالا بوده که با اضاف شدن مواد مورد نظر غلظت و حالت چسبندگی می شود . بیشترین کاربرد این محصول به عنوان مواد اولیه پر کننده وحجم دهنده مواد است. فرایند تولید اروزیل در فرایندی …

کالیفون رزین گام

کالیفون (رزین گام)

کالیفون چیست کالیفون که به رزین گام نیز نامیده میشود ، یک بلور جامد است که از شیره گیاهان مخلوطی مانند کاج و گیاهان دیگر به دست می آید .در روند تولید کالیفون شیره به دست آمده از گیاهان را که به فرم مایع است حرارت میدهند تا ماده فرار ترپن در شیره تبخیر شود و از بین برود تا کالفون به دست آید که بلوری نیمه شفاف و جامد است که در رنگ های زرد تا سیاه وجود دارد. رزین ها به دست آمده از ریشه گیاهان یا رزین …

پلی سوربات 80 تویین 80

توئین 80

توئین 80 یا پلی سوربات 80 چیست پلی سوربات ۸۰ (به انگلیسی: Polysorbate 80) یا توئین 80 با فرمول شیمیایی C64H124O26 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم 14773 است. که جرم مولی آن ۱۳۱۰ گرم بر مول می‌باشد. پلی سورباتها یا تویین ها یک دسته از امولسیفایرها هستند که به عنوان امولسیفایر دارای کاربرد غذایی و دارویی و بهداشتی می باشند. پلی سورباتها مایعاتی روغنی شکل هستند که از اتوکسیله شدن استرهای سوربیتان بدست می آیند. استرهای سوربیتان نیز از واکنش سوربیتول آبگیری شده که به سوربیتان معروف است با …

سیلیکون دی اکساید

سیلیکون دی اکساید

سیلیکون دی اکساید چیست سیلیکون دی اکساید که به عنوان سیلیکا شناخته می شود، یک جزء مهم شن و ماسه به حساب می آید ولی با این وجود، این ماده در اشکال گوناگون دیگری نیز یافت شده است. سیلیکا ساینده ، سیلیکاژل ، سیلیکا غلظت دهنده ، سیلیکا فوم و … از فرم های مختلف این محصول هستند. این محصول عمدتا در دو شکل بلورین و آمورف در طبیعت یافت میشود. سیلیکا جزیی از سنگ های قیمتی می باشد و بقایای این ترکیب در سنگ های آتشفشانی نیز یافت می …

گلیسیرین

گلیسیرین

خرید گلیسیرین جهت خرید گلیسیرین با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان مجموعه آبتین شیمی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی در سریع ترین زمان ممکن می باشند . این محصول به صورت وارداتی از برند های معروف دنیا از جمله KLK مالزی – دیپر ترکیه و پی تی دوا اندونزی قابل ارائه به مشتریان عزیز است ، همچنین میتوانید از محصولات تولید ایران نیز خرید کنید . بسته بندی های این محصول به صورت بشکه های فلزی 250 کیلوگرمی می باشد …