پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800780

تولید سرکه صنعتی[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

سرکه چیست ؟

مایع بسیار ترشی است که برای مزه در صنایع غذایی و ترشیجات مورد استفاده است که از اکسیداسیون اتانول در آب انگور یا سیب یا مواد دیگر به دست می آید اغلب 3تا5 درصد حجم سرکه را اسید سیتریک تشکیل میدهد. اما سرکه طبیعی و ارگانیک از اسید تارتریک و اسید سیتریک کمتری دارد.

با اضافه کردن سرکه در آب سیب یا امثال آن سرکه تولید میشود. عمل اکسیداسیون را باکتری های اسید استیک انجام میدهد. این باکتری را لویی پاستور در سال 1864 کشف کرد.

انواع سرکه:

  • سرکه مالت:

روش سنتی :این سرکه با مالت کردن جو تهیه میشود. طی مالت کردن نشاسته ها در جو به قند تبدیل میشود. بعد از آن این قند به آبجو تبدیل میشو که با گذر زمان این ابجو به سرکه مبدل میگردد.

روش صنعتی: با استفاده از محلول 4 الی 8 درصدی اسید استیک با ترکیب رنگ کارامل، سرکه مالت صنعتی تولید میگردد.

کاربرد: معمولا آمریکایی ها و انگلیسی ها از این سرکه برای سرو غذاهای دریایی و ماهی و سیب زمینی سرخ شده استفاده میکنند.

  • سرکه سفید:

روش سنتی: این سرکه با تقطیر سرکه مالت به دست می آید.

روش صنعتی: با ترکیب اسید استیک با آب سرکه سفید صنعتی تولید میشود.

  • سرکه حنایی رنگ:

این سرکه بسیار معطر است و عطر مخصوص  به خود را دارد مواد تشکیل دهنده این سرکه را باید مدت طولانی بگذارید تا این نوع سرکه تولید شود این سرکه بیشتر در کشور ایتالیا تولید میشود.

  • سرکه برنج:

طرفدار این سرکه اغلب مردمان کشور ژاپن تمایل دارند سرکه را از برنج به دست آورند. این سرکه بسیار از لحاظ مزه خوش طعم است و در انواع غذا ها مورد استفاده است. سرکه برنج از تخمیر شراب برنج که مردم ژاپن از ان استفاده میکنندو تولید میشود و مزه غذا را لذیذ تر میکند. رنگ این طلایی رنگ است و نسبت به سرکه های اروپایی طعم ملایم تری دارد.

خاصیت تمیزکنندکی و ضدعفونی کنندگی سرکه:

سرکه ماده ای تمیز کننده خنثی و ارزان قیمت است که به طور طبیعی است و از مواد شیمیایی اندکی تشکیل شده است و به همین علت آسیبی به محیط زیست نمیزند. معمولا از سرکه سفید برای از بین بردن آلودگی و لکه ها استفاده میشود. ترکیب سرکه با آب میتواند برای تمیز کردن شیشه استفاده کرد.

جهت خرید مواد اولیه تولید این محصول میتوانید با تلفن های شرکت در تماس باشید تا بهترین راهنمایی های لازم برای شما انجام شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی