پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800790

لوازم آرایشی ارگانیک[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک از مواد تشکیل دهنده ای ساخته شده است که توسط یکی از موسسات صدور گواهینامه که در سراسر جهان فعالیت می کنند ، تأیید شده است. یک ماده آلی (یا ماده طبیعی) به طور رسمی ماده ای است که بدون استفاده از ترکیبات شیمیایی مصنوعی برداشت می شود. لوازم آرایشی آلی از بهترین ماده طبیعی گیاهان و گلها تولید می شود که در مقایسه با مواد آرایشی مبتنی بر مواد شیمیایی به هیچ وجه باعث تحریک پوست نمی شود. از آنجا که مواد آرایشی و بهداشتی ارگانیک از مواد شیمیایی مصنوعی روی آن استفاده نمی کنند ، می توانید مطمئن باشید که در صورت وجود بهترین مراقبت از پوست شما انجام می شود.

تقاضای مصرف کنندگان برای لوازم آرایشی ارگانیک در سالهای اخیر با نرخ دو رقمی رو به رشد بوده است. در یک روش مشابه ، امتیازات آرایشی و بهداشتی ارگانیک بالاتر از همتای مصنوعی آن است. به همین دلیل استفاده از مواد آرایشی ارگانیک و محصولات مراقبت از پوست بسیار مهم است. بنابراین ، وقتی قصد خرید لوازم آرایشی ارگانیک خود را دارید ، چند لحظه وقت بگذارید و لیست مواد تشکیل دهنده را جستجو کنید.

علاوه بر این که لوازم آرایشی ارگانیک می تواند برای محیط زیست بهتر باشد ، لوازم آرایشی مناسب ارگانیک در واقع می تواند برای پوست شما مفید باشد یا حداقل از مواد آرایشی که با مواد شیمیایی خشن تهیه می شود ، ایمن باشد. بیشتر خانمهای امروزی ترجیح می دهند از لوازم آرایشی ارگانیک استفاده کنند ، و این یک تعجب آور نیست زیرا این نوع مواد آرایشی طبیعی و بی خطر است ، بنابراین می تواند توسط هر زن استفاده شود.

 

 

 

3 تفاوت مواد ارگانیک در مقابل  طبیعی

پوست ما تا 60٪ آنچه را که بر روی آن اعمال می شود ، جذب می کند.  باید توجه داشت که هر دو اصطلاح لوازم آرایشی طبیعی و آرایشی ارگانیک به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند. با خودم فکر کردم تفاوت چیست؟ و بهترین گزینه برای من چیست؟

من مطمئن هستم که بسیاری از شما به دنبال پاسخ به این سوال هستند. در اینجا سه تفاوت اصلی بین مواد آرایشی طبیعی و ارگانیک وجود دارد:

1) ارگانیک تعریف پیچیده تری نسبت به طبیعی دارد

در بیشتر کشورها ، استفاده از اصطلاح طبیعی به هیچ وجه تنظیم نشده است. بنابراین اساساً ، شما می توانید ادعا کنید که هر کالایی طبیعی است حتی اگر از آن فاصله زیادی نداشته باشد. یک محصول آرایشی می تواند حاوی مواد طبیعی مشتق از مواد غذایی بسیار فرآوری شده و حتی به اندازه بالقوه مضر باشد.

با این حال ، محصولات آرایشی طبیعی بسیار خوبی در بازار وجود دارد. نکته اصلی خواندن برچسب مواد است. مواد تشکیل دهنده از بالاترین درصد تا کمترین آنها ذکر شده است. اگر لیست INCI و نام های علمی مواد تشکیل دهنده را نمی فهمید ، به دنبال صدور گواهینامه لوازم آرایشی طبیعی باشید یا از یک برنامه استفاده کنید.

لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک دارای یک تعریف دقیق است و برای مثال توسط FDA (سازمان غذا و دارو) در ایالات متحده تنظیم می شود. همیشه ، حتی اگر برچسب محصول آن را طبیعی یا ارگانیک اعلام کند ، مواد لازم را بررسی کنید یا به دنبال یک مجوز باشید.

 

لوازم آرایشی ارگانیک

لوازم آرایشی ارگانیک

 

2) گواهینامه ها

گواهینامه های مختلف زیادی برای لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک وجود دارد. تفاوت بین گواهینامه ها چیست؟

معمولاً تفاوت آنها بین درصد مواد طبیعی یا آلی مورد نیاز برای تحقق ضوابط صدور گواهینامه است ، اما این تفاوت زیاد نیست. برای دریافت گواهینامه نیازی به تولید 100٪ از مواد آلی یا طبیعی نیست. به عنوان مثال Cosmos و FI-Natura ایجاب می کنند که 95٪ از مواد تشکیل دهنده طبیعی یا منشأ طبیعی باشند. FI-Natura همچنین مستلزم این است که 5٪ بقیه از مواد تشکیل دهنده مصوب مواد آرایشی طبیعی باشند. غالباً گواهینامه های طبیعی و ارگانیک نیز نیاز به آزمایش نکردن محصولات روی حیوانات دارند. معمولاً آنها نمی توانند حاوی ترکیبات جنرال موتورز ، مواد شیمیایی بحث برانگیز ، پارابنها و فتالاتها و رنگها و رایحههای مصنوعی نباشند.

علاوه بر این ، من همیشه درصد مواد طبیعی و آلی را بررسی می کنم. به عنوان مثال ، در برچسب می توان اظهار داشت که 15٪ مواد تشکیل دهنده از محصولات ارگانیک و 95٪ از منشأ طبیعی هستند.  اکثر محصولات مراقبت از پوست مبتنی بر آب هستند و آب را نمی توان به عنوان ارگانیک تصدیق کرد. طبیعی است اما ارگانیک نیست. بعضی از محصولات ممکن است حاوی مواد تشکیل دهنده ای باشند که به همان اندازه خالص و طبیعی باشند ، اما به دلیل اینکه به صورت ارگانیک تولید نمی شوند ، نمی توانند به عنوان ارگانیک مجاز باشند. ارگانیک به طور خودکار بهتر از طبیعی نیست.

مراقبت از پوست ارگانیک Senja

من به محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و ارگانیک معتبر اعتماد دارم. با این حال ، اگر این شرکت شفاف باشد و مواد را به طور واضح (به انگلیسی) مواد را در برچسب قرار دهد و درصد مواد طبیعی و آلی را باز کند ، من به آنها نیز اعتماد دارم.

 

 

 

 

3) منشاء مواد تشکیل دهنده

مواد آلی معتبر از کشاورزی ارگانیک حاصل می شود ، به این معنی که از هیچ گونه سموم دفع آفات یا کود استفاده نشده و از حفاظت کلی از محیط زیست در کشاورزی استفاده شده است.

رایج ترین ماده طبیعی موجود در محصولات مراقبت از پوست ، آب (آبزیان) است. سایر مواد طبیعی شامل نمک ، خاک رس ، گیاه شناسی وحشی ، انواع توت ها و گیاهان دارویی که تاکنون ارگانیک نشده اند. آنها ممکن است خالص ترین و طبیعی ترین باشند ، اما مگر اینکه از جنگل ارگانیک معتبر برداشت شوند ، نمی توان آنها را ارگانیک نامید. وقتی محصولی از پوست را انتخاب می کنم ، به دنبال آنهایی هستم که دارای بیشترین درصد مواد طبیعی با گواهینامه هستند. اگر مواد تشکیل دهنده ارگانیک داشته باشد ، یک مزیت است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی