پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09192135896

مکمل های غذاییمکمل غذایی چیست؟

در یک رژیم غذایی سالم و مفید کمبود ویتامین ها همیشه وجود دارد برای جبران این مشکل باید مکمل های غذایی که جایگزین مناسب این ویتامین ها هستند باید استفاده کرد.این مکمل ها دارای ارزش غذایی و اثر فیزیولوژیک در بدن هستند. به صورت تک ماده و یا به صورت ترکیبی ساخته میشود. تاثیر به سزای مکمل ها بر زیبایی و سلامت پوست و مو بسیار زیاد است به طوری که مصرف روزانه 03 میکروگرم از مکمل باعث شفافیت پوست و افزایش رشد مو و استحکام ناخن ها میشود.

شکل های مختلف مکمل ها:

  • کپسول
  • قرص
  • قرص‌های مکیدنی
  • پودر
  • آمپول
  • شیشه‌های قطره‌چکان

مکمل های غذایی برای ورزشکاران:

برای مصرف روزانه ورزشکاران معمولا دکتران تغذیه مکمل ها را در رژیم غذاییشان قرار میدهند که برای کمبود ویتامین ها و مواد مغذی را جبران میکند و استفاده از مکمل ها قانونی است اما مکمل هایی که باعث دوپینگ میشوند ممنوع است. پس دقت داشته باشید از مکمل درست استفاده کنید تا از ورزشتان محروم نشوید.

مکمل های مجاز:

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مکمل هایی را تایید میکند که کیفیت بسیار بالایی داشته باشند و حاوی آلاینده ها و ناخالصی نباشند و لیبل های دقیق و با ذکر مواد تشکیل دهنده دقیق داشته باشند. و حاوی چندین ماده مشخص مانند: ویتامین ها ، گیاهان دارویی، اسید آمینه یا مواد تشکیل دهنده دیگر باشد و به صورت خوراکی مصرف شود و به صورت تزریقی استفاده نشود. و برچسب مکمل غذایی بر روی بسته بندی با ذکر مواد غذایی تشکیل دهنده مکمل در نظر گرفته شود.

مکمل های سازنده عضله و ماهیچه:

پروتئین ها:

منشا اصلی و سازنده پروتئین ها آمینو اسید ها هستند و ساختمان اصلی ماهیچه را تشکیل میدهد. و بدن بدون پروتئین نمیتواند عضله سازی کند. هر انسان عادی در روز 2-1 گرم پروتئین برای هر 450 گرم از وزن بدنش نیاز دارد. بنابراین یک فرد متوسط با وزن تقریبی 70 کیلو گرم، باید روزانه بین 150 تا 300 گرم پروتئین استفاده کند. پودر های پروتین متنوعی وجود دارد که با آب یا شیر ترکیب میشوند و استفاده میشون و عضله سازی بدن را افزایش میدهد.

  • پروتئین شیر:  پروتئین شیر بسیار دیر هضم است و بهتر است که قبا از خواب استفاده شود تا دستگاه گوارش بتواند هضم پروتئین را به خوبی انجام دهد.
  • پروتئین تخم مرغ: نسبتا هضم خوبی دارد و میتوانید در موقعی استفاده کنید و ترشخ آمینو اسید را در بدن به طور مداوم افزایش میدهد.
  • پروتئین سویا : سویا یک نوع پروتئین خوب و کامل است اگرچه تاثیر گذاری پروتئینش مثل شیر و سفیده تخم مرغ نیست و همچنین سویا بسیار برای سلامتی خانوم ها مفید است.

مولتی ویتامین ها:

روزانه مصرف مولتی ویتامین باید به اساس جنسیت، سن، نژاد و وزن مصرف کنده باشد در این صورت صدمه ای وارد نمیشود.مولتی ویتامین باید شکاف ها و کمبودهای بدن را جبران کند.

 

مواد شیرین کننده و قوام دهنده :

در تولید مکمل های غذایی از مواد قوام دهنده همچون مالتودکسترین استفاده می شود ، این محصول علاوه بر خاصیت قوام دهندگی باعث شیرین شدن بسیار کم محصول نهایی نیز می شود !

از بهترین شیرین کننده ها در تولید مکمل های غذایی و مخصوصا مکمل های ورزشی میتوان سوکرالوز را نام برد ، این محصول با شیرین کنندگی بسیار بالا و کالری تقریبا صفر محبوب ترین شیرین کننده در محصولات دارویی و غذایی است .

 

کراتین:

کراتین به افزایش حجم ماهیچه ها کمک میکند و بسیاار بی خط و موثر برای بدن است کراتین قابلیت ATPتغذیه ورزشکاران و اصول تغذیه در ورزش اصلی ماهیچه ها را ازایش میدهد. و براساس عضله ها تقویت میشوند.

ویتامین‌های گروه B:

این ویتامین بسیار مورد نیاز بدن است و استرس را کاهش میدهد و اگر رژیم غذایی شما حاوی مقدار زیاد  این ویتامین باشد نیازی به مکمل این ویتامین نیست.ویتامین های B گروهی متفاوت دارد:

 

به منظور تولید بهترین مکمل های ورزشی و تغذیه ای تیم بازرگانی آبتین شیمی ضمن راهنمایی میتواند در ضمینه تامین مواد اولیه ، نگهدارنده ها ، قوام دهنده ها ، شیرین کننده ها ، افزایش دهنده پروتئین و … پیشتاز باشد ! تنها کافیست با شماره های موجود درون سایت تماس حاصل نمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی