پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800790

گلیکول دی نیترات[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

گلیکول دی نیترات چیست ؟

تری اتیلن گلیکول دی نیترات ، نیتروگلیکول ، نیترات اتیلن و دی نیتروگلیکول نام های دیگر گلیکول دی نیترات(glycol dinitrate) است

گلیکول دی نیترات یکی از مواد منفجره کمیاب می باشد.که برابری اکسیژن آن صفر است.که به شکل مایعی بیرنگ است.وبرای اولین باردرسال 1870تولید شد و از آن به عنوان ضدیخ درتولید دینامیتهای بادرجه انجماد پایین استفاده می شود و توان خردکنندگی آن بالا است ودر دمای ۲۲ درجه سانتی گراد زیر صفر یخ میزند.

برای پایین آوردن درجه انجماد در ساختار انواع دینامیت ها در استفاده می شود. چون گریزگری آن بیشتر از نیتروگلیسیرین است، بخار زیادی داخل دستگاه تنفسی می شود و موجب گشادی رگ ها ، ضربان قلب بالا و سر درد شدید می شود .ودرضمن قابلیت حل شدن آن درآب زیادتراز نیتروگلیسیرین است.

 

glycol dinitrate

glycol dinitrate

نکته:(EGDN) کلمه کوتاه شده برای اتیلن گلیکول دی نیترات بوده و از نظر خواص تقریباً مانند نیتروگلیسیرین عمل می کند.

میزان شدت انفجاری اگدن از نیتروگلیسیرین کمتر است، ولی بخاطر دوام بیشتر و تولید موثق تر، به طور کلی بر نیترو گلیسیرین برتری داده می شود.

ماده اساسی در ساخت اگدن، اتیلن گلیکول است که مایع اصلی در ضد یخ اتومبیل به حساب می آید.

تری اتیلن گلیکول دی نیترات یک اتر استر نیترات پر انرژی است که کارایی های متعددی در فرمول بندی های پر انرژی دارد. در این برنامه پژوهشی، کیفیت نیتراسیون تری اتیلن گلیکول در اندازه آزمایشگاهی تعریف شده است که بر اساس آن، تری اتیلن گلیکول دی نیترات، زیرمرحله نیتراسیونی با استفاده از ترکیب اسید سولفوریک نیتریک (حدود ۵۰/۵۰ درصد) و تری اتیلن گلیکول با نظارت دما در قلمرو (۲۰- ۰) و همزدن به وسیله روند هوا، ساخته شده و پیمودن چند مرتبه با استفاده از مایع ۵/۴ درصد سدیم کربنات و آب گرم بر قرار شده است و در انتها با صاف کردن، پاک سازی شده است.

 

 خرید گلیکول دی نیترات :

جهت خرید این محصول با تیم فروش آبتین شیمی در تماس باشید تا ضمن پیشنهاد بهترین قیمت ها و بهترین برند ها از تخفیفات ویژه نیز برخوردار شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی