پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800790

هیالورونیک اسید[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

هیالورنیک اسید چیست :

همانطور  که همه ما می دانیم زیبایی و جوان بودن پوست از گذشته تا کنون یکی از پارمتارهای مهم در تمامی جوامع بوده و همیشه مورد بحث و تحقیق محققان است تا بتوانند یک ماده احیا گر ،تولید یا کشف کنند که  جوابگوی متقاضیان مخصوص  برای قشر بانوان باشد . زیبایی و جوانی پوست جز یکی از مسئله های مهم یا  به اصطلاحی بهتر دقدقه ی روزمره آنها است .

هیالورنیک اسید با نام تجاری آن HA شناخته می شود، البته به هیالورونان هیالورنیت هم معروف است.

از این ماده که یک محصول ترمیم کننده پوست معرفی شده در دنیا است به شکل های کپسول و تزریق و محصولات مراقبتی مانند لوسیون ها موجود است .

Hyaluronic acid

Hyaluronic acid

هیالورنیت  در خود پوست موجود بوده و وظایفه فراوانی بر عهده دارد به این صورت که این ماده در پوست وظیفه ای تثبیت و حفظ رطوبت پوست ،منعطف بودن حالت الاستیکی پوست ،بهبود دهنده و ترمیم کننده بافت ،محافظت از عامل هایی مانند کلاژن و الاستین ،و در نهایت در به وجود اوردن سدی محافظ در برابر سموم و میکرو ارگانیسم ها کمک می کند .

این ماده مهم در کل پوست ما تقریبا به طور معمول پانزده گرم ha موجود هست  واین مقدار در کل بدن تقسیم شده است و به صورت روزانه یک سوم ان تجزیه شده و به اصطلاح سنتز می شود .

و مسئله اصلی دقیقا از همین جا شروع می شود و آن مقدار سنتز شده از بدن است. مقدار این ماده در پوست تعیین کننده جوانی پوست است و جلوه بخشی آن است.

از این رو فیلر های پوستی ایجاد شد و در طول این سالها به محبوبیت فراوانی رسیده زیرا از طریق تزریق این ماده جلوه زیبایی پوست را فراهم می سازد و اینگونه خدمات مطمئن برای مردم جذب کننده هست که البته در گذشته  فقط از روش جراحی می توانستند به ان دسترسی پیدا کنند اما امروزه به راحتی با اندک هزینه نسبت به قبل و زمان بازیابی کمتر با تزریق به این مهم دست پیدا می توان کرد.

محصولات بر گرفته از هیالورنیک اسید مطمئن هست چون این ماده  به طور طبیعی در خود پوست وجود دارد و از هیچ نمونه حیوانی یا انسانی ساخته نشده لذا خطر واکنش آلرژی ندارد اینگونه فیلرها به منظور تثبیت ساختار پوست و بافت ان تشکیل شده اند و مانند یک کوسن حجیم در زیر پوست عمل میکند و خیلی کمک کننده افرادی هست که به علت کهولت سن انعطاف و حجم پوست خود را از دست داده اند .

منبع طبیعی محصول:

این اسید توسط انزیمی به نام هیالورونان سنتتاز تولید می شود که انسان به طور معمول سه نوع آنزیم هیالورونان سنتتاز وجود دارد (HAS2 , HAS۱ و HAS۳ ) لذا این ماده در چند نقطه بدن میتوان به وفور پیدا کرد ،در مفاصل بافت های همبند و چشم

از قدرت این ماده شگفت انگیز همین بس که هر گرم اسید هیالورنیک می تواند شش لیتر اب حفظ و متمرکز کند به طور مثال در ساختار درونی چشم 98 درصد اب تشکیل شده که تنها 2 درصد از این اسید ان را متمرکز کرده و نگه داشته .

از دیگر محصولات ما نیز دیدن نمایید : خرید روغن آرگان

 

مصارف و کاربرد ها :

همان طور که ذکر شد استفاده به سزایی از ایمن محصول در جراحی زیبایی و از این نوع موارد دارد اما از این محصول در مواردی دیگر هم استفاده می شود که به اختصار ذکر می کنیم .

در داروهای ضد آرتروز

برای بیماری های مزمن خشکی بینی

بیماری های چشمی مانند خشکی چشم و کمبود آب

شب ادراری و بی اختیاری ادرار

در عمل های جراحی در خصوص اب مروارید و زجاجیه

از دیگر نمونه های استفاده از این محصول در موارد زیبایی  برای حجم بخشیدن به بافت پستان و کپل استفاده میشود که بیشتر در بین بانوان رایج هست.

تضمین محصول :

سازمان FDA آمریکا اسید هیالورنیک را  برای استفاده در جراحی چشم و جایگزین کردن آن به جای مایعات داخل چشم را تایید کرده و از این لحاظ میتوان برای اینگونه درمان ها با خیالت راحت به اتاق عمل رفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی