پیشنهاد ویژه :
قیمت روغن کرچک
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09192135896

ph مناسب پوستphمناسب پوست چیست :

برای افرادی که به پوست خود اهمیت میدهند و از محصولات مراقبتی پوست استفاده می کنند باید به یکسری پارمتر هایی که در مواد ارایشی می باشد توجه کنند و اطلاع از نوع استاندارد ان داشته باشند که ph یکی از این موارد می باشد و در این بحث به ان می پردازیم .

 

ph چیست :

اما قبل از این که بخواهیم توضیحی دهیم باید خود ph را تشریح کنیم تا ادامه مطلب برای عموم قابل فهم باشد از این رو منظور از ph  شاخصی برای مقدار اسیدی یا بازی بودن محلول موجود در محصول هست .مقدار ph از عدد 1تا14هست و در این بین عدد 7 نوع خنثی از این شاخص است و پایین تر ازاین عدد نشان می دهد که محلول یا ترکیب اسیدی است و اگر بالای عدد 7 باشد مقدار بازی یا قلیایی بودن محصول را مشخص می کند و لازم به ذکر است که ph پوست نوزاد تا قبل از یک سالگی ph خنثی دارد یعنی 7 و یک انسان بالغ و با پوست عادی تقریبا 5/5 است .

برای این که بتوانید تشخیص دهید یک مواد اسیدی یا بازی است احتیاج به ازمایشگاه ندارد و به سادگی مشخص می شود تنها می توانید با خرید کاغذ ph در لوازم ازمایش فروشی ها که قیمت زیادی هم ندارد با خواندن راهنمای ان از نحوه استفاده و تشخیص عدد متوجه خواهی  شد .

برای مثال :شیر بین 6تا7 /اب لیمو بین 2تا3

پوست سالم :

در این صورت پوست طبیعی و سالم در حالت عادی دارای سطح اسیدی پایینی است که در چنین شرایط پوستی انتشار و رشد میکروب امکان پذیر نیست  و دچار محدودیت های زیادی  برای تکثیر هستند بنابراین استفاده از محصولات مراقبتی پوستی که سطح پوست را اسیدی می کنند موجب شده تا حساسیت ایجاد کرده و  التهابات و تحریک پوستی را شامل می شود  که نتیجه رشد و تکثیر میکروب هاست  .

و این در حالی هست که برای کرم های لایه بردار  یا از اینگونه محصولات اکثرا ph پوست را تا سر حد 2 پایین می اورد که باعث شده پوست تحریک شده و ضمننا در برابر سایر محصولات ارایشی به سرعت تحریک شود .

از سوی دیگر مواد ارایشی  که حالت بازی دارند باعث حساس شدن پوست می شوند اما بیشترین اسیب پوستی را محصولات صابونی به پوست وارد میکنند زیرا ph را تا عدد 12 می رسانند و جالب  اینجاست که تمامی تولید کننده های محصولات ارایشی و بهداشتی مدعی هستند که محصولاتشان دارای ph خنثی است و می تواند بعد استفاده مثل شستو شو یا مرطوب کردن پوست یا غیره بعداز تاثیرات نوشته شده ای که محصول  میگذارد می توانند باز توازن اسیدی و قلیایی را حفظ کنند .

ph

ph

واقعیت موضوع :

اما ازمایشات نشان می دهد که در پوست و مو مقدار اسیدی وجود دارد که مانع از اسیب رسیدن به انها می شود که محصولات شیمایی به علت نداشتن فرمولاسیون دقیق موجب شده تا از بین برود و پوست و مو را اسیب پذیر کنند برای همین باید برای خرید اینگونه محصولات به شدت مراقب و دقیق بود البته این برای افرادی است که از لوازم ارایشی و محصولات مراقبتی به صورت مداوم و در سطح زیاد استفاده می کنند .

یکی از راه حل های دیگر برای خلاصی از این درگیری با محصولات ارایشی این است که یک محصول مطمئن برای استراحت دادن به پوست و مو استفاده کرد که حالت توازن را برقرار کرده و پوست و مو را به حالت طبیعی خود بر می گرداند ولی بهترین راه برای ان دسته افرادی که می خواهند پوست ومو خود را تغذیه کنند و ظاهری مناسب تر داشته باشند استفاده از مواد طبیعی را باید در لیست خود اضافه کنند .

پیشنهاد :برای اینکه بتوانید محصولاتی که خرید میکنید مطمئن باشید ان محصول باید بتواند سطح ph بین 4تا 5.5 را ایجاد کنند . لذا بر روی بروشور بعضی از محصولات یکسری اطلاعات هست که با مطالعه ان می توان به تاثیرات و نوع ساختار ان پی برد که البته لازمه ان این است کمی در مورد علم شیمی مطالعه کرده باشید و این کمترین هزینه برای یک پوست و موی سالم و زیبا است .

شرکت آبتین شیمی تهیه کننده انواع مواد اولیه شیمیایی کارخانه ها و تولیدی ها اماده ارائه خدمت رسانی است

03195020085

تگ ها :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی