× آبتین شیمی کاتالوگ محصولات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی مواد اولیه دارویی مواد اولیه غذایی مواد اولیه صنعتی سوالات متداول تماس با ما
021-284261
×

هر آنچه نیاز دارید جسستجو کنید ، اگر به نتیجه نرسیدید با ما تماس بگیرید .

خرید کتراک

دیدن قیمت و اطلاعات
کتراک
درخواست استعلام قیمت

جهت اطلاع از قیمت دقیق روز کالا ، موجودی و آنالیز دقیق آن میتوانید با بخش فروش ما در تماس باشید و راه های ارتباطی مختلفی را امتحان کنید ، در واتس اپ ، تلگرام ، روبیکا و ... در خدمت شما هستیم .
همچنین میتوانید با تلفن مستقیم شرکت تماس بگیرید (زمان پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 4 عصر)

ارسال پیام در واتس اپ - 09195800780 تماس مستقیم با شرکت : 021284261

فیلم روش استفاده از کتراک

در فیلم زیر می توانید طرز استفاده از کتراک را مشاهده کنید:

 

 

کتراک چیست

کتراک ماده تخریب کننده غیر هجومی  و شیمیایی سنگ ، بتن و یا ساروج است. ترکیبات کلی آن شامل کلسیم اکساید (CaO) ، سیلیکون دی اکساید (SiO2) و سیمان های انبساطی است. هر شرکت تولید کننده نسبت به فرمولاسیون خود دست به تغییر در مقادیر ترکیب کتراک کرده تا بهترین نتیجه را برای تخریب بدست آورد .

این ماده یک ماده شیمیایی به حالت پودر به رنگ خاکستری است که از نظر ظاهری شبیه سیمان است و برای استفاده از آن باید آن را را آب مخلوط کرد. از دو کلمه ی cut  و rock  که به ترتیب به معنای شکستن و سنگ است تشکیل شده است.با استفاده از این ماده می توان به حالتی ایمن و بدون ایجاد سر و صدا تخریب را به گونه ای غیر انفجاری انجام داد.

مشخصات کتراک

کتراک نوعی سیمان است که برخلاف تصوری که ما از سیمان ها داریم که توسط آن ساختمان یا سازه ساخته می شود با کمک کتراک سازه را تخریب میکنند . همانطور که میدانید سیمان ها دانسیته بسیار بالایی دارند و جزو مواد سنگین بحساب می آیند ، کتراک نیز محصولی سنگین وزن با جرم مولی بالاست و معمولا در بسته بندی های ده یا بیست کیلوگرمی بسته بندی می شود.

به دلیل وجود سیلیکون دی اکسید در بافت کتراک این محصول به شدت به جذب آب حساس است و در محیط هایی که رطوبت بالایی وجود دارد امکان نگهداری از این محصول در ظروف درب باز وجود ندارد و پیشنهاد می شود پس از باز کردن پلمپ اصلی این محصول در سریع ترین حالت ممکن آنرا استفاده کنید.

نحوه آماده سازی کتراک

برای آماده سازی کتراک مهم ترین مسئله حفظ و انجام مراحل ایمنی استفاده از ماسک ، عینک و دستکش ایمنی است زیرا این محصول سیمان است و میتواند برای پوست آسیب زا باشد . باید روی محیطی یا سطحی که میخواهید تخریب کنید سوراخ هایی با عمق بیست سانتی متر و قطر 45 میلی متر ایجاد کنید ، فاصله هر سوراخ بین 15 تا 20 سانتی متر باید باشد. پس از آن بایستی یک واحد (پیمان – کیلوگرم) آب با دمای متوسط را با سه واحد کتراک مخلوط کنید . برای مخلوط کردن بهتر میتوانید از میکسر هایی که روی دریل بسته می شود استفاده کنید . قبل از ریختن کتراک درون سوراخ ها اطمینان حاصل کنید که خرده سنگ یا پودر درون سوراخ ها را تخلیه کرده باشید و پس از آن کتراک آماده شده را به سوراخ ها منتقل کنید.

بعد از ریختن کتراک درون سوراخ ها با یک سیم یا شی نازک درون سوراخ ها بزنید تا هوای مانده در ته سوراخ خارج شود و ماده کتراک تا پایین سوراخ رفته و کامل پر شود.

آموزش استفاده از کتراک

استفاده از ماده منبسط شونده :

ابتدا با توجه به اندازه سنگ یا بتن باید کتراک خریداری شود. روی سطح سنگ با فاصله های 15 سانتی متر از یکدیگر سوراخ ایجاد شود . عمق هر سوراخ به طور متوسط باید بین 20 تا 25 سانتی متر باشد اما بسته به ارتفاع سنگ نیز دارد .

برای استفاده از این محصول پس از خرید این آنرا با نسبت 3 به 1 با آب ترکیب نمایید .(3 کیلو ماده 1 کیلو آب) و درون سوراخ های از پیش آماده شده بریزید .

سپس درب آنرا با گوهه های چوبی بپوشانید و صبر کنید تا عملکرد و تخریب آن انجام شود.

نوع مته مورد استفاده در ایجاد حفره ها میتواند بسیار بر روی عملکرد این محصول تاثیر گذار باشد . و حتما باید از مته هایی با سایز 30 تا 50 استفاده شود . درون قسمت های کوهستانی و مناطقی که دسترسی به برق شهری امکان پذیر نیست استفاده از مته شارژی و موتور برق بهترین روش است .

عملکرد :

این ماده سیمانی انبساطی است که با ایجاد فشار درون سوراخ های ایجاد شده درون سنگ موجب ایجاد ترک در سنگ یا بتن می شود و میتواند آنرا به صورت کامل تخریب نماید  در گذشته که این ماده شیمیایی برای تخریب وجود نداشت با استفاده از قلم و چکش این کار را انجام میداده اند که بسیار زمان بر و خسته کننده بود .

مزایای کتراک نسبت به مواد منفجره (دینامیت) :

امروزه برای استفاده دینامیت یا هرنوع مواد منفخره هجومی نیازمند اخذ مجوز از شهرداری ، سپاه پاسداران و یا داشتن مجوز معدن است . این امر موجب شده تا استفاده از کتراک بهترین گزینه برای تخریب شود . همچنین قدرت تخریب این ماده به مراتب بیشتر از دینامیت است .

حمل و نقل دینامیت نیازمند شرایط خاصی است. اما ارسال ماده کتراک برای مشتریان با استفاده از باربری های عادی در سراسر کشور انجام می شود . مزایای استفاده از محصولات تخریبی بدون صدا بسیار بیشتر از محصولات انفجاری است.

خطرات احتمالی :

استفاده از کتراک به دلیل ایمن بودن در مقابل انفجار هیچ گونه خطر جدی به دنبال ندارد .

اما نیازمند رعایت شرایط خاصی است . به دلیل وجود سیمان انبساطی درون ترکیبات این ماده ، برای پوست انسان بسیار مضر است و خاصیت خورندگی دارد. همچنین در هنگام ترکیب این ماده با آب از عینک محافظ و ماسک مخصوص استفاده کنید زیرا گاز منتشر شده از ترکیب این دو ماده میتواند برای قرنیه چشم به شدت مضر باشد .

مشخصات کتراک

آشنایی با خمیر کتراک

خمیری که از ترکیب یک واحد آب و سه واحد سیمان کتراک بدست می آید به شدت به دمای آب و دمای محیط حساس است و بایستی سریعا به سوراخ هایی که از قبل حفر کرده اید منتقل شود . حدودا پس از آماده سازی خمیر کتراک بین 5 الی 10 دقیقه فرصت دارید تا سوراخ هارا کاملا با خمیر پر کنید تا بهترین عملکرد را از کتراک ببینید.

نکات ایمنی در هنگام کار با کتراک

برای استفاده از کتراک بایستی حتما از عینک ایمنی استفاده کنید چون در هنگام ترکیب کتراک با آب گاز های سمی از آن خارج می شود و میتواند سلامت چشم و ریه شما را تحت تاثیر قرار دهد . همچنین به دلیل وجود مواد معدنی متنوع در ساختار کتراک میتواند با پوست بدن واکنش نشان دهد و باعث التهاب پوست شود که استفاده از دستکش برای استفاده اجباری است.

روش های شکستن سنگ و ساروج

برای شکستن سنگ و ساروج خرید کتراک بهترین روش است زیرا بدون صداست و ایمنی بسیار بالایی دارد و حتی در سخت ترین شرایط جوی و دمایی کارایی دارد . همچنین برای تخریب پلمپ های ساروجی که از سختی بسیار بالایی برخوردار هستند استفاده از مواد منفجره و یا استفاده از دستگاه های تخریب کننده مکانیکی امکان ناپذیر است و به راحتی میتوان با کمک کتراک تخریب را تکمیل کرد ، همچنین قیمت کتراک بسیار پایین تر از استفاده از دیگر روش های تخریب و شکستن سنگ و ساروج است.

تخریب بتن با کتراک

امروزه برای تخریب کنترل شده بتن استفاده از کتراک بسیار مرسوم است زیرا این محصول ایمنی بسیار بالایی دارد و توسط مهندسی کردن سوراخ های حفر شده میتوان فرایند تخریب را کنترل کرد تا به نقاطی که نیازی به تخریب نیست آسیبی وارد نشود. همچنین در تخریب بتن های مسلح و بتن هایی با تراکم بسیار بالا که سختی بسیار بالایی دارند کتراک به راحتی جوابگوی نیاز کاربر است و حتی به میلگرد و فلزات درون بتن نیز آسیبی وارد نمی شود.

خرید کتراک

کتراک در بسته بندی های 10 کیلوگرمی و 25 کیلوگرمی در دو درجه کیفی متفاوت برای مشتریان عزیز آماده شده است.(این محصول به صورت تولید ایران و نیز وارداتی خارجی موجود است.) که میتوانید برای خرید با مشاوران ما در تماس باشید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان خرید شما را ثبت نمایند .

منتظر تماس شما هستیم !
031-33616360 / 021-28421745

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید شنیدن صدای شما باعث خشنودی ما می شود ...

✅ محصول کتراک – CUTROCK – بتونامیت
✔️ شکل ظاهری پودر سیمانی رنگ
⭐ کاربرد تخریب سنگ ، ساروج ، بتن ، پلمپ
💰️ قیمت تماس بگیرید ️📞
✅ بسته بندی 10 کیلوگرمی
✅ روش کار آموزش ویدیویی – مشاوره رایگان

قیمت کتراک نیم ساعته

قیمت کتراک نیم ساعته نیز وابسته به نوع آن (زمستانه یا تابستانه) و کشور تولید کننده آن میتواند بین 680 هزار تومان الی 1 میلیون 200 هزار تومان متغییر باشد.

 

لیست قیمت کتراک

برای اطلاع دقیق از لیست قیمت کتراک می توانید با همکاران ما در مجموعه فروشگاه مواد شیمیایی آبتین شیمی تماس بگیرید و از قیمت بروز آگاه شوید.

 

قیمت هر کیلو کتراک

قیمت هر کیلوگرم کتراک بسته به نوع داخلی و خارجی آن از کشور های ترکیه ، آلمان و آمریکا و هم چنین مقادیر خرد یا عمده متفاوت است. خلوص محصول های خارجی به صورت قابل توجهی از کتراک ایرانی بالاتر است و مکانیسم عملکرد آن با نمونه ایرانی آن یکی است. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید با بخش فروش در تماس باشید.

قیمت کتراک خارجی

بهترین نوع کتراک خارجی بتونامیت اروپایی است که قیمت آن در حال حاظر 680 هزار تومان است اما مدل های ژاپنی و کانادایی نیز در بازار موجود است که قیمت پایین تری نسبت به بتونامیت دارند.

بهترین نوع کتراک

نحوه ی عملکرد این ماده به گونه ای است که عمل شکست را به مثابه ی انفجار انجام می دهد اما حرارت و گاز بالایی که در انفجار تولید می شود را ندارد هر چه قدر تخریب بیشتری در زمان مناسب از این ماده انجام شود کتراک بهتری شناخته می شود.

قیمت هر کیلو کتراک

نسبت به قیمت های بازار هر کیلو کتراک ایرانی بین 20 الی 25 هزار تومان و قیمت هر کیلو کتراک خارجی بین 68 الی 120 هزار تومان می باشد.

قیمت هر کیلو کتراک

کتراک را از کجا تهیه کنیم

حالا یک سوال اینجا وجود دارد که از کجا کتراک بخریم؟ برای تهیه یک کتراک با کیفیت، به دنبال منابعی معتبر بگردید که امکان خرید این وسیله را ارائه دهند. از شرکت‌هایی مانند آبتین شیمی که به عنوان یکی از پیشروهای صنعت تجهیزات ساختمانی شناخته می‌شوند، می‌توانید انتظار داشته باشید که محصولات با کیفیت و تخفیف‌های جذابی را در اختیار داشته باشند. این شرکت‌ها با سال‌ها تجربه و تخصص در عرصه ابزارهای ساختمانی، به شما اطمینان می‌دهند که کتراک مورد نیاز شما را ارائه می‌دهند.

در همین راستا، مطالعه نظرات و بازخوردهای مشتریان نیز می‌تواند به شما کمک کند تا تصمیم بهتری بگیرید و از مزایا و کیفیت محصولات شرکت‌های معتبر مانند آبتین شیمی مطلع شوید. به همین دلیل، برای تهیه کتراک خود، به دقت به منابع معتبر و تخصصی مراجعه کنید و از مزایا و تخفیف‌هایی که این شرکت‌ها ارائه می‌دهند بهره ببرید.

مزایا خرید کتراک

یکی از بهترین مزیت های خرید کتراک نسبت به دیگر روش های تخریبی ، قیمت کتراک است که بسیار ارزان تمام می شود و نیاز به نیروی متخصص برای تخریب نیست و به راحتی هر شخصی حتی یک کارگر ساده میتواند به آسانی از این محصول استفاده کند. نسبت به روش های دیگر قیمت هر کیلو کتراک معادل یک دهم دیگر روش های تخریب است.

کتراک را از کجا تهیه کنیم

خرید کتراک در تهران

شرکت ما علاوه بر داشتن انبار در استان تهران که امکان خرید کتراک در تهران را برای مشتریان عزیز فراهم میکند ، امکان فروش کتراک در تهران و دیگر شهرستان ها به صورت غیر حضوری وجود دارد؛ که میتوانیم کالای خریداری شده را به هر نقطه ای از ایران با کمترین هزینه و سرعت بالا ارسال خواهیم کرد.

خرید کتراک در اصفهان

علاوه بر امکان خرید کتراک در تهران ما دارای انبار اختصاصی کالا در استان اصفهان است که میتوانید جهت خرید کتراک در اصفهان نیز اقدام کنید و کمتر از یک ساعت در هرکجا این محصول را تحویل بگیرید ، لازم به ذکر است تمامی فرایند خرید جهت تسهیل در روند به صورت غیر حضوری – آنلاین صورت میگیرد.

خرید کتراک از سایت آبتین شیمی

جهت خرید کتراک از آبتین شیمی میتوانید با تلفن های موجود درون سایت تماس حاصل فرمایید. ما بهترین کالا های موجود در سراسر جهان از وارداتی کشور های اروپایی تا محصولات تولید داخل را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید با کمترین هزینه و صرف وقت ، مناسب ترین کالا جهت تخریب سازه مورد نیاز را تهیه نمایید .

همچنین تیم ما پس از خرید کتراک همواره پشتیبانی و آموزش استفاده از کتراک را برای شما ارسال میکنند تا بتوانید به راحتی از محصول خریداری شده استفاده کنید و مشکلی در روند کار با محصول ایجاد نشود. تیم ما یک تیم تخصصی وارد کننده است و از همین رو میتوانید از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان داشته باشید.

خرید کتراک از سایت آبتین شیمی

 

سوالات متداول

تفاوت قیمت کتراک وارداتی و داخلی چقدر است؟

این دو محصول تفاوت قیمت محسوسی دارد که دلیل آن کیفیت متفاوت آنهاست .

فروش کتراک توسط آبتین شیمی چگونه است؟

جهت خرید تنها کافیست با ما در تماس باشید تا کارشناسان فروش راهنمایی های لازم را ارائه کنند.

8 نظر ارسال شده

 • افقهی گفت:

  سلام لطفا اطلاعات این محصول رو برای من ارسال کنید

 • Tell : 031-95020085 گفت:

  سلام و عرض ادب
  برای خرید و اطلاعات بیشتر با بخش فروش در تماس باشید .
  باتشکر

 • احمد قاسمی گفت:

  با عرض سلام و وقت بخیر
  با تشکر از مجموعه شما کتراکی که به دست ما رسید بسیار قوی بود و سنگ را کاملا شکست .

 • محمد حاجی زاده گفت:

  سلام کتراکی ک خریدم سنگمون رو پوکوند خیلی خوب بود

 • حسین اسماعیلی گفت:

  سلام. اسید کتراک بتن رو هم می تونه تخریب کنه یا فقط برای تخریب سنگ کاربردیه؟

 • ابوالفضل گفت:

  دینامیت برای شکستن سنگ بهتره یا کتراک؟

 • Tell : 031-95020085 گفت:

  باسلام
  این محصول بر روی سنگ ، ساروج و بتن قابل استفاده است.

 • Tell : 031-95020085 گفت:

  باسلام قطعا استفاده از کتراک راه حل بهتری هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فنولیک رزین 1636 مالزی

فنولیک رزین

فنولیک رزین چیست فنولیک رزین، نوعی رزین سینتتیک است که از فنول و الدهید، معمولاً فرمالدهید، تولید می‌شود. این رزین‌ها بر اساس ساختار و خواص شیمیایی‌شان به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین مدل های مختلفی از این ماده در بازار وجود دارد که کاربرد های آن بسیار متفاوت است از جمله این رزین ها رزین فنولیک 1636 مالزی است که در صنایع رنگ سازی و به عنوان مواد اولیه چسب سازی بسیار پر کاربرد است و به عنوان تکیفایر در صنعت مورد …

پترورزین سی 9

پترورزین C9

پترو رزین C9 چیست پترورزین C9 یکی از رزین های هیدروکربنی نفتی میباشد که در دسته رزین های سنتزی و مصنوعی قرار دارد . به طور کلی رزین ها به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی میشوند . گسترده ترین نوع رزین های طبیعی، صمغ درختان میباشد که با روش های مختلفی به دست می آیند . صمغ درختان پس از گدشت مدتی از شکل مایع به شکل جامد یا مایع با غلظت بسیار بالا تبدیل میشود مه این فرایند با تغییر رنگ همراه است و این یکی از …

خرید HPMC

هیدروکسی پروپیل متیل سلولز-HPMC

هیدروکسی پروپیل متیل سلولز چیست هیدروکسی پروپیل متیل سلولز یک پلیمر طبیعی بر پایه سلولز میباشد . این ماده در حالت های پودری و دانه ای با رنگ سفید و یا سفید مایل به زرد است. HPMC بی بو و بی مزه میباشد و به صورت مستقیم و غیر مستقیم در صنایع و محصولات خوراکی و دارویی مورد استفاده قرار میگیرد . هیدروکسی پروپیل متیل سلولز یک پلیمر با زنجیره های طولانیست . همانطور که گفته شد این ماده از سلولز به دست می آید و با انجام اصلاحات و …

استئارات آلومینیوم

استئارات آلومینیوم

استئارات آلومینیوم چیست ؟ استئارات آلومینیوم یکی از پرکاربرد ترین استئارات های فلزی در صنایع مختلف میباشد . این ماده سفید رنگ و بی بوست و به شکل پودر با دانه های بسیار ریز میباشد که این دلیل سبب حجیم آن بودن شده است . با ترکیب نمک آلومینیوم و اسید استئاریک این ماده آلی به دست می‌آید  . از ویژگی های این ماده میتوان به دافع بودن در برابر آب اشره کرد که این ویژگی بخاطر خصوصیت صابونی بودن استئارات آلومینیوم به وجود می آید . از دیگر مزیت …

بنزو تری آزول

بنزو تری آزول

بنزو تری آزول چیست در این مقاله قصد داریم شما را با ماده ای به نام بنزو تری آزول آشنا کنیم و به سوالات شما در رابطه با کاربرد های این ماده و ویژگی های فیزیکی ان پاسخ خواهیم داد نیز شاخته شده BTA بنزو تری آزول که با نام انحصاری است.این ماده از یک ترکیب که شامل 3 اتم نیتروژن است تشکیل شده است و در مقابل تجزیه شدن مقاومت نشان میدهد اما از قابلیت انعطاف پذیری خوبی برخوردار است که همین توانایی باعث معروف شدن این ماده شده …

آلومینیوم کلروهیدرات

آلومینیوم کلروهیدرات

آلومینیوم کلروهیدرات چیست؟ آلومینیوم کلروهیدرات که با نام های تجاری (اکسی کلرید آلومینیوم ، پلی آلومینیوم کلرید،آلومینیوم هیدروکسی کلراید)هم یاد میشود .جز یکی از گروه های نمک خاص آلومینیوم است.این ماده ی شیمیایی که در سنگ ها یافت میشود جهت کنترل کردن تعریق بیش از اندازه در محصولات آرایشی بهداشتی به کار میرود. کلراید آلومینیوم در دئودورانت ها بکار میرد که باید بطور مستمر استفاده شود تا بتواند به کنترل کردن تعریق دست یابد.با گرم شدن هوا معضل تعریق و بوی بد ناشی از آن برای بسیاری از افراد ایجاد …

آب مقطر

آب مقطر

آب مقطر چیست حتما تاکنون اسم آب مقطر به گوشتان خورده است ولی تا به حال شده از خود بپرسید واقعا اب مقطر چیست و چگونه به دست می آید؟روش تهیه ی آن چیست؟کاربرد آن چیست؟ آیا تفاوتی با آبهای معمولی دارد؟با ما همراه باشید تا به جواب سوال های خود برسید.     پیشینه ی آب مقطر تاریخچه ی این آب به حدودا 200سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد.در آن زمان مردم برای فراهم کردن آب آشامیدنی مصرفی خود از تقطیر آب دریا استفاده میکردند.راه ها و روشهای مختلفی …

اتیلن اکسید

اتیلن اکسید

اتیلن اکسید چیست؟ اکسید اتیلن یا اتیلن اکسید، که با نام اکسیران هم شناخته می‌شود، یک مخلوط آلی با دستور C۲H۴O می‌باشد. این گاز بی‌رنگ قابل اشتعال دارای بوی ضعیف شیرینی است و ساده‌ترین اپوکسید به حساب می آید. سه حلقهٔ وجود داشته در ساختار آن دارای دو اتم کربن و یک اتم اکسیژن می‌باشد. فرمول شیمیایی: C2H4O فرمول مولکولی: C2H4O مرتبط با heterocycles: آزیریدین; تیرن; بوریران نقطه اشتعال: −20 °C دمای جوش: ‎10.7 °C   تولید اتیلن اکسید را می توان با واکنش اکسیژن (O2) و اتیلن (C2H4) در …

2-Ethylhexanol

دی اتیل هگزانول

دی اتیل هگزانول چیست ؟ اتیل‌هگزانول یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۷۷۲۰ است. فرمول این ترکیب C8H18O است و چگالی آن ۸۳۳ کیلوگرم بر متر مکعب. جرم مولی این ترکیب ۱۳۰٫۲۳ گرم بر مول و در طبقه بندی الکل ها قرار میگیرد. این ماده داری نقطه جوش  ۱۸۴ ‪°C ونقطه ذوب −۷۶ ‪°C است . دو اتیل هگزانول با نام انگلیسی (2-Ethylhexanol or 2-EH) یاایزو اکتان جز ترکیبات آلی است. شکل ظاهری این ماده مایع شفاف و بی رنگی است و از نوع الکل های نوع اول است که اصولاً غیر قابل حل در آب است ولی در بیش تر …