تماس با آبتین شیمی 031-33616360
لیدوکائین

لیدوکائین

لیدوکائین چیست؟ لیدوکائین با نام تجاری Lidocain  پماد بی حسی است که با مسدود نمودن کانال های سدیمی _ غشائی در غشاء سیستم انتقال پیام عصبی را مختل میسازد و پیام درد به خوبی منتقل نمیشود و سبب بی حسی میشود. این پماد بی حسی میتواند در نواحی بواسیری سبب بی حسی و کاهش درد میشود. پرکاربرد ترین استفاده لیدوکائین برای تکسین درد است اما لیدوکائین خواص ضد التهابی نیز است. این پماد علاوه بر کاهش درد هموروئید و از بین بردن درد سوختگی، نیش حشرات ، آکنه های پوستی …

همین حالا جهت اخذ پیش فاکتور و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .
031-33616360 دفتر اصفهان / 021-28421745 دفتر تهران

لیدوکائین چیست؟

لیدوکائین با نام تجاری Lidocain  پماد بی حسی است که با مسدود نمودن کانال های سدیمی _ غشائی در غشاء سیستم انتقال پیام عصبی را مختل میسازد و پیام درد به خوبی منتقل نمیشود و سبب بی حسی میشود. این پماد بی حسی میتواند در نواحی بواسیری سبب بی حسی و کاهش درد میشود. پرکاربرد ترین استفاده لیدوکائین برای تکسین درد است اما لیدوکائین خواص ضد التهابی نیز است.

این پماد علاوه بر کاهش درد هموروئید و از بین بردن درد سوختگی، نیش حشرات ، آکنه های پوستی و اسکار های پوستی موثر است. از لحاظ ظاهری لیدوکائین میتواند به فرم پماد یا ژل و حتی اسپری باشد.از شرایط نگهداری این ماده این است که در دمای اتاق و به دور از گرما نگهداری شود.

سیستم جذب این دارو کامل است. متابولسیم لیدوکائین در کبد و مقداری از آن در کلیه صورت میگردد. آغاز اثر لیدوکائین 2 الی 5 دقیقه است و مدت اثر متوسطی دارد. دفع کامل لیدوکائین معمولا از کلیه به فرم متابولیت انجم میشود. ایجاد پیوند این دارو با پروتئین متوسط و تاحدی زیاد است. نیمه عمر این دارو در افراد بزرگسال 2-1/5 ساعت است.

لیدوکائین بی حسی موضعی است و سبب تضعیف کننده قلبی است. از لیدوکائین به عنوان ضد آریتمی مورد استفاده است و مدت اثر طولانی تری نسبت به پروکائین دارد و زمان اثر کمتری نسبت به بوپیواکائین و پریلوکائین دارد. از لیدوکائین برای معالجه آریتمی به خصوص پس از سکته قلبی استفاده میشود.

خرید لیدوکائین:

جهت خرید لیدوکائین با کیفیت بسیار بالا از معتبر ترین برند ها با قیمت مناسب و عالی با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان مجموعه آبتین شیمی آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی در سریع ترین زمان ممکن میباشند .

منتظر تماس شما هستیم !

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید شنیدن صدای شما باعث خشنودی ما می شود ...
استعلام قیمت مواد - راهنمایی در مورد بسته بندی کالا ـ انالیز و دیتاشیت و ... با تماس امکان پذیر است .

021-28421745 دفتر تهران
031-33616360 دفتر اصفهان

شنبه تا چهارشنبه 9 الی 16 / پنج شنبه ۹ الی 12

ویژگی های لیدوکائین در حالت ژل، پماد و اسپری:

پماد:

مصرف لیدوکائین در فرم پماد برای بزرگسالان مورد استفاده برای ایجاده بی حسی در غشای مخاطی پوست است و از این پماد در دندان پژشکی ابتدا دهان را کاملا خشک میکنن و از پماد لیدوکائین 5 درصد به طور سطحی برای ایجاد  بی حسی استفاده میگردد. و مقدار مصرف برای کودکان از این پماد مشخص نشده است.

مقدار مصرف پماد لیدوکائین: برای بزرگسالان و نوجوانان به طور استعمال سطحی و موضعی مقدار 20 میلی گرم در لثه و مخاط دهانی مورد استفاده است و حداکثر مصرف این پماد 30 میلی گرم است در طی 30 دقیقه و برای کودکان مصرف این پماد جایز نیست.

نحوه مصرف پماد:

در مدت درمان و استفاده از این پماد باید تحت نظر پزشک استفاده شود. و این پماد را باید به صورت موضعی استفاده کرد و از تماس مستقیم این پماد با چشم ، واژن و دهان و…باید جلوگیری کرد. و این پماد را باید به دور از دسترس کودکان نگهداری کرد. پس از مصرف این پماد بر روی آن سطح را با باند و یا چسب زخم نپوشانید زیرا ممکن است جذب دارو افزایش یابد و باعث خطر شود.

موارد منع استفاده از این پماد:

این پماد منبع به خصوصی ندارد و تمامی افراد میتواند از این پماد استفاده کنند البته طبق تجویز پزشک باید مورد استفاده قرار بگیرد. ولی در شرایط خاصی مصرف این پماد منع شده است.

مانند:

از دیگر محصولات ما نیز دیدن نمایید : توئین 80

 

تاثیر پماد لیدوکائین در درمان بواسیر:

معمولا برای کاهش در بواسیر از این پماد استفاده میشود اما این پماد ممکن است اثر درمانی نیز داشته باشد در شرایطی که بیماری پیشرفت چندانی نداشته باشد و از درمان های خانگی نیز استفاده شود. برای درمان قطعی و تضمینی باید از روش های تهاجمی تر مانند جراحی و لیزر استفاده کرد. از انجایی که درمان بواسیر با حراجی به طور قطعی نیست و همراه با درد و خونریزی است پزشکان معمولا درمان را با لیزر ترجیح میدهند.

اسپری لیدوکائین:

این اسپری نوعی از بی حسی های موضعی است که با بستن سیگنال کانال های عصبی سبب بی حسی می شود. از این اسپری برای زودون درد از این اسپری استفاده میشود مانند در ناشی آفتاب سوختگی ،نیش حشرات،نیش مار و عقرب و کاهش درد بواسیر و هموروئید، بی حسی گوش برای کاهش درد سوراخ کردن گوش، کاهش درد های مقعدی و … مورد استفاده است از اسپری لیدوکائین در برخی از موارد برای بی حسی آلت تناسلی برای جلوگیری از زود انزالی مورد استفاده است و برخی از کاندوم های تاخیری داروی لیدوکائین هستند.

نحوه استفاده از اسپری لیدوکائین:

قبل از استفاده از این اسپری ابتدا محل مورد نظر را به خوبی شتسشو دهید و اطمینان حاصل کنید که محل عاری از آلودگی است و سپس اسپری را کاملا تکان دهید و از فاصله 8الی 3 سانتی متری از محل مورد نظر اسپری کنید و از اسپری کردن این اسپری بر نواحی حساس بدن مانند چشم ودهان و واژن و… اجتناب کنید.

موارد منع مصرف اسپری لیدوکائین:

مصرف بیش از حد اسپری لیدوکائین:

در صورتی که شخصی عمدا یا سهوا از لیدوکائینبه مقدار زیادی استفاده شود باید بلافاصله با اورژانس تماس گرفتو اوردوز و مسمومیت با این دارو عوارض جانبی زیادی دارد و ممکن است سبب مرگ شود. اگر دوز بالایی از این دارو از طریق پوست وارد خون و لنف شود میتواند عوارض زیادی از قبیل کاهش ضربان قلب ، تشنج و نفس تنگی شود. برای خودکشی نمایشی مصرف این ماده اصلا مناسب نمیباشد و عوارض زیادی به همراه دارد.

درمان زودانزالی با لیدوکائین:

یکی از مشکلات اخیر زوجین زود انزالی در مردان است که راهکار درمانی برای زودانزالی استفاده از داروهای بیحسی مانند اسپری های تاخیر و یا کاندوم های تاخیری ستفاده میشود که در تمامی این محصولات از لیدوکائین استفاده شده است. لیدوکائین را باید 10 الی 15 دقیقه قبل از عمل جنسی استفاده شود تا تاثیر گذار باشد. این دارو با مسدود کردن هدایت پیام عصبی میشودو در نتیجه زمان رسیدن انزال افزایش میدهند. و مصرف زیاد لیدوکائین سبب بروز مشکلات فراوانی میشود.

شرایط نگهداری:

  • این دارو باید دور از تابش مستقیم نور قرار داشته باشد و در معرض گرما و رطوبت قرار نگیرد و در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود و از یخ زدگی اجتناب شود.
  • دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
  • از مصرف دارو بعد از تاریخ انقضا اجتناب کنید.
  • قبل و بعد از استفاده از اسپری در پوش را بشویید و و درپوش را محکم ببندید.

جدیدترین

محصولات

اروزیل آبتین شیمی

اروزیل

اروزیل چیست ؟ اروزیل یکی از بیشترین و در دسترس ترین منابعی که در پوسته زمین یافت می شود به نام سیلیلس یا سیلیسیم دی اکسید این ماده در اشکال متفاوتی وجود دارد که بارزترین آن کوارتز است . اروزیل همان سیلیس با نام علمی فوم سیلیس معروف است این محصول چگالی و حجم بالا بوده که با

کالیفون رزین گام

کالیفون (رزین گام)

کالیفون چیست ؟ کالیفون که به رزین گام نیز نامیده میشود ، یک بلور جامد است که از شیره گیاهان مخلوطی مانند کاج و گیاهان دیگر به دست می آید .در روند تولید کالیفون شیره به دست آمده از گیاهان را که به فرم مایع است حرارت میدهند تا ماده فرار ترپن در شیره تبخیر شود و از بین برود تا کالفون به

پلی سوربات 80 تویین 80

توئین 80

توئین 80 چیست؟ پلی سوربات ۸۰ (به انگلیسی: Polysorbate 80) یا توئین 80 با فرمول شیمیایی C64H124O26 یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم 14773 است. که جرم مولی آن ۱۳۱۰ گرم بر مول می‌باشد. پلی سورباتها یا تویین ها یک دسته از امولسیفایرها هستند که به عنوان امولسیفایر دارای کارب

سیلیکون دی اکساید دارویی آبتین شیمی

سیلیکون دی اکساید

سیلیکون دی اکساید چیست؟  سیلیکون دی اکساید که به عنوان سیلیکا شناخته می شود، یک جزء مهم شن و ماسه به حساب می آید ولی با این وجود، این ماده در اشکال گوناگون دیگری نیز یافت شده است. سیلیکون دی اکساید عمدتا در دو شکل بلورین و آمورف در طبیعت یافت میشود. سیلیکا جزیی از سنگ های قیمتی

گلیسیرین

گلیسیرین

گلیسیرین چیست؟ گلیسیرین یک مایع ویسکوز، غیرفرار، با طعم شیرین و بوی مطلوب می باشد که به گروه الکل ها از ترکیبات آلی تعلق دارد. نقطه ذوب گلیسیرین 18 درجه سانتی گراد و نقطه اشتعال آن 160 درجه سانتی گراد است. گلیسیرین در تمامی غلظت ها با آب و الکل امتزاج پذیر است. بعد از اتا

استئارات منیزیم آبتین شیمی

منیزیم استئارات

منیزیم استئارات چیست؟ منیزیم استئارات با فرمول شیمیایی Mg(C۱۸H۳۵O۲)۲ در داروسازی و برخی از مواد خوراکی و لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده میشود. این محصول از دو ماده تشکیل شده است: یک چربی اشباع اسید استئاریک و منیزیم معدنی. اسید استئاریک در بسیاری از غذاها مانند: مرغ و تخم

روغن آرگان آبتین شیمی

روغن آرگان

روغن آرگان چیست؟ روغن آرگان عصاره هسته میوه درخت آرگان است.  این روغن معمولاً به صورت پرس سرد تولید می شود و مایعی زرد متمایل به طلایی رنگ است که بوی آجیلی دارد. نوع دیگری از روغن آرگان وجود دارد که پس از پرس سرد از چند فیلتر عبور داده می شود که روغن حاصل، درصد آب بسیار کمی دار

خاک دیاتومه

خاک دیاتومه

خاک دیاتومه چیست ؟ خاک دیاتومه یا خاک دیاتومیت محصولی کاملا طبیعی است که در گرید های مختلف خوراکی ، صنعتی موجود است و کارایی های متفاوتی دارد ، این خاک از بقایای فسیلی جلبک های دیاتوم ساخته شده است که در تصفیه روغن ها بیشترین استفاده را دارد تولید حشره کش ها ، استفاده در