پیشنهاد ویژه :
خاک پرلیت
درخواست تماس تماس با بخش فروش
09195800780
پلی وینیل استات

پلی وینیل استات

درخواست پیش فاکتور / آنالیز

پلی وینیل استات چیست؟

با اتصال چندین مونومر وینیل استات (CH3COOCH=CH2) پلی وینیل استات با فرمول شیمیایی C4H6O2)n) تولید میشود.که تعداد منومر های تشکیل دهنده پلی وینیل استات میتواند بین 100تا5000 باشد.پلی وینیل استات با نام تجاری PVA یا PVAc شناخته میشود. PVA در دسته پلیمرهای ترموپبلاست یا گرمانرم جای دارد. این پلیمرها با زیاد شدن دمای محیط بدون تغییر شیمیایی ذوب میشود این پلیمر بسیار نعطف است در دمای نرمال یا دمای اتاق و میتوان به تعداد زیاد ذوب و مجدد جامد نمود از این پلیمر در صنایع چوب بسیار استفاده میشود مانند چسب وینیل استات.

خواص پلی وینیل استات:

این پلیمر در خانواده آمورف قرار دارد و از لحاظ شکل ظاهری غیر کریستالی و به صورت خوشه ای است و چسبندگی بالایی دارد و در اثر برخورد با سطوح برر سطوح باقی میماند. و با واکنش پلیمریزاسیون میتوان رادیکال آزاد تولید کرد.

در برابر اشعه ها با فرکانس های مختلف مانند اشعه ماورابنفش و در برابر اکسیداسیون مقاومت بالایی دارد و در دمای تقریبا 305 درجه شکنده است و در ماهای بالاتر چسبناک است .

استر های موجود پلی وینیل استات به شدت به مواد قلیایی واکنش میدهد و به اهستگی آن را به پلی وینیل الکل و اسید استیک تبدیل میکند. از پلی وینیل الکل برای ایجاد فیلم و روکش هایی مصرف کرد که دارای خاصیت الاستیک و انعطاف پذیری زیاد هستند و در برابر ورود اکسیژن ،دی اکسید کربن،منواکسید کربن و دیگر گازها غیر قابل نفوذ هستند پلی وینیل الکل در آب سردو گرم محلول است.

حلال های پلی وینیل استات:

معمولا این ماده در حلال های محدودی حل میشود مانند:

آغازگرها:

آغازگر هایی که برای فرآیند پلیمریزاسیون مورد استفاده میگیرند:

کاربردها:

سایر کاربرد ها:

خرید پلی وینیل استات:

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتز از این محصول با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: 03195020085

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت ارتباط آسان تر میان مشتریان عزیز و اپراتور های آبتین شیمی میتوانید از طریق فرم مقابل درخواست پیش فاکتور محصولات مارا ثبت نمایید ، در ساعات کاری در کمتر از 30 دقیقه پیش فاکتور مربوطه برای شما ارسال خواهد شد و تماسی از طرف کارشناسان فروش ما خواهید داشت .
فایل پیش فاکتور از طریق واتس اپ یا تلگرام برای شما ارسال میگردد به همین منظورت شماره تلفن همراه دارای یکی از نرم افزار های ارتباطی ذکر شده را در فرم مقابل وارد نمایید ، با تشکر آبتین شیمی

درخواست پیش فاکتور : از طریق فرم زیر میتوانید درخواست پی فاکتور نمایید تا کارشناسان آبتین شیمی قیمت محصول مورد نظر شمارا اعلام نمایند ، در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت

واردات مستقیم روغن های تخصصی